شنبه, 04 بهمن 1399 - Friday, 22 January 2021

سخن مردم" حجت الاسلام یحیایی در جمع دانش آموزان و کارکنان دبیرستان دخترانه رضوان برازجان، هفته دفاع مقدس را برگرفته از مکتب عاشورایی رزمندگان دانست.

2441807 790

به گزارش سخن مردم" به نقل از خبرگزاری بسیج از دشتستان، مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان، در جمع دانش آموزان و معلمان دبیرستان رضوان برازجان، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی، خاطرنشان کرد: کشور ایران در مقایسه با سایر کشور‌ها دارای آزادی بیان است که این آزادی را باید مدیون فداکاری‌های رزمندگان در زمان جنگ باشیم ونباید ارزش کار آن شهدا و ارزش جوانان و اراده آن‌ها را با مذاکره با آمریکا پایین آورد.

حجت الاسلام یحیایی با اشاره به تبلیغات گسترده‌ای که در شبکه‌های برون مرزی وجود دارد به جوانان توصیه کرد فریب این تبلیغات و جنگ روانی را نخورند که در واقع هدف دشمن برهم زدن اتحاد بین مردم ایران است و افزود: دشمن خود می‌داند که با جنگ مستقیم نمی‌تواند حکومت ایران را از بین ببرد پس می‌خواهد از این روش برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی استفاده کنند.

وی همچنین افزود: جامعه ما امروزه باید همانند هر آنچه که در عاشورا و دفاع مقدس اتفاق افتاد با تمام وجود و با اراده و ایمان به خداوند و راهنمایی‌های رهبرمعظم انقلاب با تمام مشکلات همچون گذشته مقابله کند چرا که راه رسیدن به یک جامعه پیشرفته و عبور از مشکلات، متعهد بودن به دین و مذهب است.

این مقام مسئول، هفته دفاع مقدس را برگرفته از مکتب عاشورایی رزمندگان دانست وتصریح کرد:هشت سال دفاع مقدس درس‌های ولایی و بی نظیری، چون ایمان به جهاد فی سبیل الله و احیای روح مجاهد و مبارزه، احیای روحیه شهادت طلبی، مقاومت، پایداری و پشتکار در مبارزه، شجاعت و شهامت را برای ما به ارمغان داشت و این مهم باعث تحولات عظیم و انقلابی عمیق در بنیان جامعه گردید.

از دیگر برنامه‌های این مراسم، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس و نواختن زنگ مقاومت و ایثار بود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه