یکشنبه, 28 دی 1399 - Sunday, 17 January 2021

سخن مردم : مهدی نیکنام رئیس شورای اسلامی شهر برازجان در پیامی هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را تبریک گفت:

139812

به گزارش سخن مردم : متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاش های بی وقفه انسان های آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم می زنند. خبرنگاران از آن رو که "حق جو" و "حق پو" می باشند،‌ شایسته تکریم و تحسین اند. خبرنگاران از آن رو که نماینده و وکیل مردم عزیزمان هستند‌ شایسته تکریم و تحسین می باشند.

بی‌‏تردید خبرنگاران را باید روشنگران عرصه اجتماعی، حافظان شفافیت، درستی و مخالفان تاریکی و خمودگی در جامعه دانست که سلاح آنان سلامت نفس و قلمشان است که در راه جستجوی حقیقت با صدق گفتار و عمل با سختی‏‌های پیشرو مقابله می‌‏کنند تا آگاهی و درستی را به افکارعمومی اهدا کنند.

امروز در عصر ارتباطات و اطلاع‏‌رسانی بنگاه‏‌های خبری بزرگی در عرصه بین‌المللی و جهانی فعالیت می‌‏کنند و در کنار آن فضای مجازی نیز به محل ذی نفوذی برای تبادل افکار و اطلاعات تبدیل شده، در این میان رسالت و مسئولیت خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، صاحبان قلم و رسانه نسبت به گذشته پرمخاطره شده ‏است، لذا باید آنان آگاهی و میزان شناخت خود را نسبت به فضای موجود افزایش داده و از طرفی کیفیت و میزان اثربخشی فعالیت خود را نزد افکار عمومی ارتقا دهند.

خبرنگاران قلب تپنده و چشمان همیشه بیدار جامعه هستند که با نشر اخبار و اطلاعات صحیح، زمینه رشد پندارهای مردم را فراهم می‏‌کنند.

اینجانب این روز شکوهمند را صمیمانه خدمت فعالین این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش های ارزشمند فعالان این حوزه در عرصه انعکاس و اطلاع رسانی خبرها و عملکردهای شورای اسلامی شهر برازجان قدردانی می نمایم. امید است همواره در راه خدمت به مردم پیروز و سربلند باشید.

مهدی نیکنام

رییس شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه