سه شنبه, 07 بهمن 1399 - Monday, 25 January 2021

سخن مردم"، سید حسن لواسانی فرد به مناسبت روز جهانی بهداشت به دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان رفت.

5

به گزارش سخن مردم به نقل ازروابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستاندر این دیدار، دو طرف برای ادامه همکاری در سطح مدارس در راستای ارتقاء و رشد کمی و کیفی خدمات بهداشت و سلامت دانش آموزان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مدیر آموزش و پرورش دشتستان در این دیدار اظهار داشت: حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در مدارس و ارائه خدمات مطلوب آنها در راستای امور بهداشت محیط، بهداشت جسمی و روانی دانش آموزان، سبب افزایش سلامت آنان می گردد.
لواسانی فرد گفت: از همکاری شبکه بهداشت و درمان دشتستان به خصوص رئیس محترم به سبب همکاری با مجموعه آموزش و پرورش برای افزایش سلامت دانش آموزان تقدیر و تشکر می کنیم و این روز را بهانه ای قرار دادیم تا از زحمات عوامل شبکه و بهداشت و درمان تقدیر نماییم.

2

وی گفت: در حال حاضر طرح های مناسب و مطلوبی با همکاری آموزش و پرورش و شبکه بهداشت، از قبیل طرح های سفیران سلامت، وارنیش دهان و دندان، مصرف قرص های ویتامینD، آهن یاری و .... در مدارس اجرا می گردد که هدف همه آنها رشد سلامت جسمی، روحی و روانی دانش آموزان است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این دیدار گفت: آموزش و پرورش شهرستان یکی از دستگاه های پیشرو درتعامل و همکاری گسترده با شبکه بهداشت و درمان برای رشد سلامت جامعه است.
ماریا خویش دوست با اشاره به اجرای طرح های وارنیش و ارئه قرص های ویتامین D در میان دانش آموزان افزود: برای رشد سلامت در جامعه نگاه ویژه ای به سلامت دانش آموزان از سنین پایین داشته ایم و ظرف سال های اخیر تلاش نموده ایم با وجود همه مشکلات و کمبودها برای ارتقاء سلامت دانش آموزان از هیچ کوششی دریغ نورزیم.
گفتنی است در این دیدار که به مناسبت 7 آوریل( 18 فروردین ماه)  روز جهانی بهداشت انجام شد به همراه مدیر آموزش و پرورش دشتستان، حبیب اله بوستانی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش دشتستان نیز حضور داشت.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه