دوشنبه, 29 دی 1399 - Monday, 18 January 2021

سخن مردم"نشست خبری باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان دشتستان با اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش سخن مردم"یک شنبه یازدهم آذرماه نشست خبری با حضور بهبهانی مدیر عامل باشگاه ستارگان دشتستان، عباسی سر مربی تیم هندبال و قهرمان هندبال،امید سه کناری و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس شهید شاهینی برازجان برگزار شد.

گزارش:مهین قاسمی

در ابتدای نشست بهیهانی مدیر عامل باشگاه، ضمن تشکر از،همکاری ارگانها و هیئت مدیره و رسانه ها و تشکر ازشورای اسلامی و شهرداری برازجان در جهت ساعدت این باشگاه، پیرامون این باشگاه توضیحاتی را ارائه نمود.

DSC 58991

وی گفت: این باشگاه در سال ۱۳۹۳ تأسیس شد که فعالیت خود را با والیبال شروع کرد و پس از آن رشته های فوتسال، هندبال، بسکتبال نیز افزوده شد که در این خصوص هیئت مدیره و سرپرستانی برای کل مجموعه مشخص شد.
 ایشان افزودند: ما در سال ۹۶ با توجه به رشته های ورزشیاین باشگاه حدود ۷۰۰ ورزشکار سازمان یافته درون خود جای داد و یکی از برترین باشگاههاس انتخاب شده در سال ۹۶ بود و امسال نیز انشالله به لیگ برتر خواهیم رسید.
ایشان همچنین گفت: در حال حاضر ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته در باشگاه داریم.

DSC 58681
بهبهانی همچنین گفت: در حال حاضر این باشگاه به صورت شخصی اداره می شود و در کنار آن ارگانهایی نیز کمک نموده اند که با توجه به هزینه های موجود امسال هزینه تیم بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان می باشد.
ایشان سالن استاندارد برای هندبال را سالن امام خمینی (ره) دانست و افزود: استعداد یابی ورزشکاران از،سن ۶ سالگی هم در مدارس و هم مستقیم با توجه به شرایط جسمانی از طریق باشگاه انجام می شود.
بهبهانی همچنین گفت: در حال حاضر امسال ما ۲۰ بازیکن برای فدراسیون ارسال کرده ایم که ۵ نفر آنان غیر بومی و ۱۵ نفر از آنان بومی در دو رده سنی بزرگسالان و رده های دیگر می باشد.
در ادامه ایشان ضمن تشکر از شهرداری برازجان در خصوص حمایت مالی ازباشگاه ستارگان  تقدیر نمود.
وی گفت پنج شنبه بازیها در سالن امام خمینی (ره) استارت خواهد خورد.
سپس عباسی سر مربی تیم هندبال ضمن خوش آمد گویی و تشکر از اصحاب رسانه در جهت حمایت از،این باشگاه برای مساعدت مسئولین در جهت رشد و موفقیت هر چه بیشتر بازیکنان این باشگاه، میانگین سنی بازیکنان را در سال اول ۱۷ سال عنوان نمود و افزود: در سال گذشته میانگین سنی بهتری داشتیم و به دور دوم صعود و عملکرد خوبی داشتیم. ایشان بازیکنان غیر بومی را از شهرهای بهبهان، مشهد، ارومیه برشمرد.

DSC 58931
وی گفت: هندبال شهرستان قدمت زیادی دارد و افراد زیادی برای این تیم زحمت کشدیه اند. ما نیز،از،افتخارات شهر برای حضور در تیم دعوت به عمل آوردیم .
عباسی شعار باشگاه ستارگان دشتستان را بر پایه انسجام و اتحاد و همدلی، دشتستان یک صدا سفر به لیگ برتر عنوان نمود.

DSC 58631DSC 58891

پس از آن امید سه کناری بازیکن  برتر تیم هندبال ضمن آرزوی موفقیت برای این باشگاه، در خصوص تمرینات خود و شروع مسابقات مطالبی را عنوان و گفت: تیم هندبال استان پتانسیل های خوبی در جهت پیشرفت و موفقیت  داراست و این در گرو تلاش مستمر بازیکنان و حمایت همه جانبه مسئولین می باشد.
این نشست با سؤالات اصحاب  رسانه و پاسخ مسئولان پایان یافت.DSC 58761DSC 59141DSC 58901DSC 591فف51DSC 59201

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه