پنج شنبه, 02 بهمن 1399 - Wednesday, 20 January 2021

a9ph_img_9666.jpg

به گزارش سخن مردم " سرهنگ نعمت اله غلامپور ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: جوانان ایران اسلامی با خلق رشادت‌های فراوان در دوران دفاع مقدس نشان دادند که بهترین جوانان جهانند.

وی اظهار داشت: الگوی این جوانان، جوانان کربلا بوده و ملتی که چنین جوانانی دارد به جاست که بر خود ببالد و به داشتن چنین جوانانی افتخار کند.

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور خون‌های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‌بینند، وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‌کنند و ایستادگی آنها، نشستگان تاریخ را به قیام وا می‌دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است.

f1qb_img_9689.jpg

سرهنگ غلامپور، رژه 31 شهریورماه را نماد اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان داشت: تمامی نیروهای مسلح مستقر در شهرستان دشتستان، روز شنبه 31 شهریورماه، ساعت 16 در خیابان رودکی، با حضور با شکوه خود، کاخ قدرت و هیمنه پوشالی آمریکا و ایادی شرق و غربش را به لرزه در می آورند.

وی در ادامه تصریح کرد: دیدار از خانواده شهداء، جانبازان و ایثارگران، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، نهضت های روشنگری، عطر افشانی قبور شهداء و شب خاطره رزمندگان، از ویژه برنامه های این هفته در دشتستان می باشد.

فرمانده سپاه دشتستان اظهار داشت: تمامی نهاد ها و ارگان های دولتی در هفته دفاع مقدس در شهرستان دشتستان، همراه و همگام با سپاه و بسیج، در جهت بزرگداشت این ایام تلاش می کنند.

سرهنگ غلامپور برنامه های شاخص این هفته را،برگزاری زنگ مقاومت و ایثار در بیش از 20 مدرسه در دشتستان دانست و خاطرنشان کرد: راویان دوران دفاع مقدس با حضور در مدارس، در مراسم صبحگاه دانش آموزی، به تشریح اهداف و عملیات های هشت سال جنگ تحمیلی می پردازند.وی درادامه بیان داشت: برنامه های متنوعی در 5 مساجدبرگزار می شود، این برنامه ها در مسجد فاطمه الزهرا (ع)،مسجدالمهدی،مسجدسیدالشهدا،مسجد الغدیر،ومسجدجامع دهقائداست.

فرمانده سپاه شهرستان دشتستان از دیگر برنامه هایی که درهفته دفاع مقدس برگزار می شود گفت:حضور بسیجیان وسپاهیان،گردان ها درنماز جمعه شهرستان ، وهمچنین پیاده روی بزرگ خانوادگی که به مناسبت هفته دفاع مقدس درروز جمعه 6مهرماه با همکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان برگزار می شود.

در پایان از فعالان و زحمت کشان عرصه رسانه تجلیل و تقدیر شد.

dl50_img_9675.jpg

mkcp_img_9698.jpg

loq_img_9728.jpg

fdcr_img_9736.jpga1z9_img_9787.jpg

k4pu_img_9752.jpg

h92s_img_9757.jpgrsfg_img_9742.jpgbsi6_img_9774.jpg

o7dm_img_9769.jpg0gld_img_9781.jpg

tvps_img_9777.jpg

brgr_img_9745.jpg

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه