جمعه, 09 آبان 1399 - Thursday, 29 October 2020


سخن مردم"رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: مدیریت پسماند در افزایش کیفیت زندگی شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار است.

mxha_00.jpg

به گزارش سخن مردم"به نقل ازروابط عمومی "مهندس ماریا خویش دوست  در نشست اندیش گاه سلامت گفت: مدیریت نادرست پسماند می‌تواند معضلات عدیده‌ای را برای شهروندان ایجاد نموده و سلامت آنان را دچار مخاطره کند؛ بعلاوه آنکه بی‌توجهی به این مسئله سبب کاهش کیفیت زندگی و آسیب به محیط‌زیست خواهد شد که با توجه به چشم‌انداز بیست‌ساله کشور، حفاظت از محیط‌زیست یک اصل مهم است که در همه ابعاد باید موردتوجه قرار گیرد.

مهندس خویش دوست افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با همکاری شهرداری، محیط‌زیست و فعالان مدنی جهت کاهش پسماند تولیدی در مبدأ تولید در شهر برازجان برنامه عملیاتی تدوین می‎نماید.

وی نقش رسانه‌ها، فعالان مدنی و سفیران سلامت را در کاهش تولید پسماند در مبدأ بسیار بااهمیت برشمرد و خاطرنشان کرد: استقرار غرفه‌های تحویل پسماند خشک در مناطق مختلف شهر برازجان، اقدام بسیار خوبی بوده که در راستای تسهیل و تکمیل فرآیند تفکیک پسماند شهروندان از مبدأ توسط شهرداری انجام‌شده است.

نشست اندیش گاه سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با شهرداری و محیط‌زیست دشتستان به‌منظور بررسی معضلات و مشکلات دفع پسماند و ارائه راهکارهای عملیاتی در دفتر رییس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه