یکشنبه, 05 بهمن 1399 - Saturday, 23 January 2021

سخن مردم"محمدباقر سعادت در نشست با خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران، زبان گویای مردم در بیان مسائل و مشکلات جامعه هستند و تلاش آنها در به ثمر نشستن خواسته های مردم همواره نتیجه بخش بوده است.

8hde_img_3510.jpg0f06_img_3538.jpg

به گزارش سخن مردم"سعادت وظیفه نماینده مجلس را قانونگذاری دانست و افزود:وظیفه یک نماینده مجلس، قانونگذاری است و اجرای طرح ها و برنامه ها، وظیفه دولت است ولی تا آنجا که ممکن بوده در حوزه اجرایی نیز به مدیران کمک کرده ام.

swh9_untitled-2.jpg

az90_img_3445.jpg

وی افزود: از بدو نمایندگی مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی تلاش کرده ام بدور از حواشی مختلف فقط به فکر پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان باشم و تا آنجا که ممکن بوده، در پیگیری مطالبات بحق مردم دشتستان کوتاهی نکرده ام.

نماینده دشتستان پیگیری جهت احداث بیمارستان 17 شهریور برازجان را از اقدامات مهم خود برشمرد و ابراز داشت: بخاطر وجود بیمارستان شهید گنجی در دشتستان، امکان احداث بیمارستان دولتی دیگر فراهم نبود ولی با پیگیری مجدانه توانستیم وزارت بهداشت را برای اجرای این پروژه قانع کنیم.

n98m_img_3495.jpg

سعادت بیان داشت: علیرغم نداشتن ردیف بودجه دولتی، در سال 96 اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال و در سالجاری نیز 70 میلیارد ریال برای اجرای پروژه بیمارستان 17 شهریور جذب اعتبار کردیم و این پروژه پیشرفت مناسبی هم داشته است.وی پیگیری جهت احداث سد دالکی را نیز از اقدامات مهم برشمرده و خاطرنشان کرد: پروژه سد دالکی سالها متوقف شده بود و برای ادامه این پروژه 4 جلسه با وزیر نیرو گذاشتم و به وی در مورد پیامدهای عدم اجرای طرح فوق هشدار دادم که با این تلاشها، مهندس چیت چیان دستور خلع ید قرارگاه خاتم الاوصیاء را صادر و سرانجام قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء جایگزین شد.

سعادت افزود: خوشبختانه این طرح با جدیت در حال اجراست و تونل اول به اتمام رسیده و عملیات احداث تونل دوم در حال اجراست.

نماینده دشتستان پیگیری جهت ارتقای بیمارستان مهر برازجان را نیز از جمله اقدامات اساسی عنوان کرد و گفت: در جلساتی که با سازمان تامین اجتماعی داشتم، پیگیر ارتقای بیمارستان مهر برازجان شدم که با دستور آقای نوربخش مجوز الحاق 2500 متر مربع به بیمارستان فعلی و اضافه شدن 5 بخش درمانی صادر شد.

سعادت توسعه بخش کشاورزی و اجرای آبیاری تحت فشار را از مهمترین برنامه های خود عنوان کرد و ابراز داشت: برای توسعه بخش کشاورزی، بحث آبیاری تحت فشار را دنبال کردم و موفق شدیم مجوز 2500 هکتار از اراضی بخش سعدآباد را با اعتباری بالغ بر 460 میلیارد ریال جهت اجرای آبیاری تحت فشار اخذ کنیم که بحمدلله با پیگیری های فراوان به 10 هزار هکتار افزایش یافت.

وی اجرای راه آهن در استان بوشهر را از اولویت های نمایندگان استان برشمرد و افزود: در راستای اجرای راه آهن در استان بوشهر، اقدامات خوبی از طرف نمایندگان انجام شد و پیگیری های مختلفی صورت گرفت و در این راستا مذاکراتی با شرکت چینی انجام شده و امیدوارم در سفر آتی وزیر راه و شهرسازی به استان، اقدامات لازم جهت اجرای این طرح ملی و مهم انجام شود.

txz3_img_3447.jpg

سعادت خاطرنشان کرد: اعتباری بالغ بر 103 میلیارد تومان برای مساعدت در طرح های عمرانی در اختیار 4 نماینده استان قرار گرفت که با توافقی که با هم داشتیم، این مبلغ برای اجرای راه آهن استان اختصاص یافته است.

نماینده دشتستان در مجلس اخذ تسهیلات ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد را از اقدامات دیگر خود عنوان کرد و افزود: در این راستا، موفق شدیم مجوز 400 واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد کسب کنیم در حالی که سهم شهرستان 200 واحد بود و 700 میلیون تومان نیز مجوز تسهیلات بلاعوض جهت این اقشار گرفته شد.سعادت تصریح کرد: واقعا باید از صبر و حوصله مردم دشتستان در مواجه با بحران آب تشکر کنم و خدمت آنها عرض کنم گرچه کمتر در تجمعات حضور داشتم ولی برای رفع بحران آب از تمام اختیارات قانونی خود و حتی فراتر از آن استفاده کردم و این نوید را می دهم که انشاالله با مجموعه اقدامات انجام شده بحران آب در حال حل شدن است.

p34x_untitled-1.jpg

t1ss_img_3508.jpgwa8c_img_3458.jpg

به گزارش خبرنگار سخن مردم"نماینده دشتستان دراقدامی زیبا از خبرنگاران تقدیر کردایشان درکاربسیار زیبایی درفرمانداری ازخبرنگاران خواست بجای اینکه شما برای دریافت لوح تقدیر بیاید دوست دارم خودم شخصا به پیش شما بیایم ولوح را اهداءکنم که این کارارزشمند ایشان به عنوان نماینده قابل تقدیر است.

8x2a_img_3633.jpgj5hv_img_3566.jpgon1k_img_3628.jpgf4ky_img_34528.jpgxuqi_img_3639.jpg

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه