جمعه, 28 شهریور 1399 - Friday, 18 September 2020

سخن مردم"معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: سرگروه های آموزشی مقطع ابتدایی 6 رتبه برتر استانی کسب نمودند.

59h4_اسدی.jpg

به گزارش"سخن مردم" به نقل ازروابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش دشتستان، محمد جعفر اسدی برازجانی اظهار داشت: سرگروه های آموزشی مدارس ابتدایی دشتستان 3 رتبه اول و 3 رتبه دوم در میان سرگروه های آموزشی استان بوشهر کسب نموده اند.

اسدی برازجانی با تبریک این موفقیت افزود: حیدر غیب الهی سرگروه آموزشی پایه اول، آسیه احمد پور سرگروه آموزشی پایه سوم و خانم فاطمه ملکی سرگروه آموزشی پایه چهارم موفق به کسب رتبه اول گروه های آموزشی ابتدایی استان بوشهر شده اند.

این مقام مسئول گفت: حسین گرگین سرگروه آموزشی پایه دوم، عبدالرحیم نجفی زیارتی سرگروه آموزشی پایه پنجم و آقای اسماعیل بهزادی سرگروه پایه ششم موفق به کسب مقام دوم استانی شدند.

وی اظهار داشت: تلاش های ارزنده و تعهد بسیار بالای فرهنگیان دشتستان در کنار همیاری اولیا و شور و اشتیاق دانش آموزان به کسب مهارت های علمی ، فنی و کسب آموزه های فرهنگی و هنری و دینی سبب بروز موفقیت های چشم گیر دانش آموزان دشتستان در مسابقات و همایش های مختلف استانی و کشوری شده است به طوری که در چهار سال گذشته شاهد پیشرفت های چشمگیری در تمامی حوزه های آموزش و پرورش دشتستان به خصوص حوزه آموزش ابتدایی بوده ایم.

اسدی برازجانی تصریح کرد: استفاده از سرگروه های آموزشی باعث انتقال تجربیات و بهبود عملکرد و ارتباط های سازنده بین مدارس و آموزگاران همچنین حوزه ستادی آموزش و پرورش را بوجود می آورد.

وی ادامه داد: با بازدید و سرکشی سرگروه ها از مدارس و کلاس های درس ابهامات و ایرادات آموزشی بررسی و به آموزگاران کمک می کند تا ارائه بهتری از مطالب درسی به دانش آموزان خود داشته همچنین اجرای این طرح به نیروهای جوان و تازه استخدام شده در بکارگیری تجارب و اندوخته های پیشکسوتان کمک مطلوبی می نماید.

کارشناس مسئول آموزش ابتدایی دشتستان ضمن قدردانی از همکاران فرهنگی اظهار داشت: گروه های آموزشی به عنوان مجامع آموزشی، پرورشی و پژوهشی عامل برقراری تعامل در ارتباط سازنده بین آموزگاران می باشند.

امید آورند افزود: سرگروه های آموزشی زمینه استفاده آموزگاران از تجارب و اطلاعات علمی، آموزشی در رابطه با روش های تدریس، کاربرد تکنولوژی آموزشی و رفع ابهام و مشکلات آموزشی آموزش و پرورش و در نهایت بهبود کیفیت آموزشی و پرورشی را فراهم می آورند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه