شنبه, 16 اسفند 1399 - Saturday, 06 March 2021

سخن مردم"به همت مسئول خادمیاران کانون خبر، رسانه و فضای مجازی کانون های خدمت رضوی دشتستان، نمایشگاه بزرگ کتاب فجر با ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح شد.

IMG 5359

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از بوشهر، حبیب قاسمی دبیر این نمایشگاه گفت: صبح امروز مصادف با‌ ۱۵ بهمن ماه با حضور کارگروه فرهنگی هنری ستاد دهه فجر شهرستان، امام جمعه دشتستان، مسئول کانون های خادمیاری دشتستان، جمعی از پیشکسوتان عرصه نویسندگی و همچنین فعالین این عرصه، نمایشگاه کتاب فجر در سالن اداره هلال احمر برازجان افتتاح شد.

وی افزود: چند سالی می شود که در نمایشگاه بزرگ کتاب فجر با هماهنگی هایی که با ناشران در سطح کشور انجام می دهیم، آخرین تالیفات آن ها را جهت ارائه در این نمایشگاه جمع آوری می کنیم.

قاسمی ادامه داد: امسال با وجود شرایط خاص و شیوع ویروس کرونا، با تمهیدات لازم و رعایت پروتکل های بهداشتی موفق شدیم این خدمت را در اختیار مردم شهرستان دشتستان قرار دهیم.

وی افزود: در نمایشگاه بزرگ کتاب امسال از 1500 عنوان و 28000 جلد کتاب از 280 ناشر استفاده شده است که کتاب های درسی را در این دوره به خاطر شرایط خاص تحصیلی دانش آموزان و تدریس در فضای مجازی حذف کردیم و در زمینه های علمی، مذهبی، رمان، روان شناسی، کودک و نوجوان، قرآنی و یک غرفه خاص از کتاب های استان بوشهر که در زمینه های گوناگون چاپ شده نیز در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

مدیر نمایشگاه بزرگ کتاب فجر افزود: در نمایشگاه امسال از چندین اثر که به نام حاج قاسم سلیمانی منتتشر شده است نیز رونمایی کردیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه