چهارشنبه, 22 مرداد 1399 - Wednesday, 12 August 2020

سخن مردم : همزمان با سالروز میلاد امام امام رضا (ع) عطر رضوی با حضور کاروان زیرسایه خورشید در شهرستان تنگستان و حوزه دلوار پیچید.

sokhanemardom 163

به گزارش سخن مردم : جمشیدی دبیر ستاد زیر سایه خورشید شهرستان تنگستان گفت: کاروان زیرسایه خورشید صبح شنبه وارد شهر اهرم شد و با همراه داشتن پرچم متبرک حرم امام هشتم این شهر را به عطر رضوی عطرآگین کرد.

جمشیدی با بیان اینکه: کاروان زیر سایه خورشید در روز ولادت امام هشتم (ع) از دو خانواده تحت پوشش کمیته امداد بازدید کردند افزود: دیدار با خانواده های شهید سپهری و پویانفر از شهدای ناوچه کنارک در شهر اهرم و روستای چاه تلخ، شهید زمانی در حوزه دلوار از دیگر برنامه‌های این کاروان در بخش دستگردان شهرستان تنگستان بود.

وی اظهارداشت: در راستای برنامه « تجلیل از پد و مادر های دهه ۶۰ و ۷۰ که دارای سه فرزند و بیشتر می باشند» کاروان زیر سایه خورشید با دو خانواده چند فرزندی در این شهرستان دیدار کرده و از آنان تجلیل به عمل آمد.

دبیر زیر سایه خورشید شهرستان تنگستان افزود: حضور در بیمارستان امام حسین علیه‌السلام، حوزه علمیه خواهران و زیارت پرچم متبرک مرقد مطهر امام رضا (ع)، از دیگر برنامه‌های کاروان خدام رضوی در این شهر بود.

وی با بیان اینکه کاروان زیر سایه خورشید در ادامه سفر خود به روستای چاه تلخ وارد شد افزود: خادمان حرم‌رضوی با مداحی در وصف امام رضا(ع) دل ارادتمندان آن حضرت در این روستا را به پنجره فولاد گره زدند.

مُبلغ کاروان زیرسایه خورشید در جمع مردم این روستا گفت: شهادت معامله با خدا است و معامله با خدا از هر معامله دیگری بهتر است؛ شهدا بهترین مسیر را انتخاب کرده و با خدا معامله خوبی انجام دادند. اعتقاد بر این است که امامان در هر لحظه شاهد بر اعمال و کردار ما هستند و باید بدانیم همه جا محضر امامان معصوم و خدای متعال قرار داریم.

غلامحسین پولادی مسئول کانون خدمت رضوی در شهرستان تنگستان نیز در این مراسم اظهار داشت: برای رضوی شدن زندگی‌های خود باید با امام رضا(ع) عهد ببندیم و برای داشتن زندگی نورانی باید زندگی‌هایمان به عشق اهل بیت(ع) باشد.

پولادی بیان کرد: اگر می‌خواهیم نورانیت داشته باشیم باید عبادات خود را انجام داد و اگر می‌خواهیم عطر و بوی معنوی داشته باشیم باید انجام واجبات و ترک محرمات کرد.

رابط کانون خدمت رضوی در شهرستان تنگستان گفت: کاروان زیر سایه خورشید در تکیه علمدار حضور یافت و این مکان را به عطر رضوی معطر و دل مردم را امام رضایی کرد.

ارادتمندان و مشتاقان به امام هشتم(ع) با حضور پرشور و دود کردن اسپند از خادمین حرم امام رضا(ع) استقبال کردند. یکی از مداحان اهل بیت(ع) با نوای یا رضا و شعرخوانی در وصف اهل بیت(ع) حال و هوای خاصی را به مردم انتقال داد.

خبر و رسانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر

sokhanemardom 164

sokhanemardom 165

sokhanemardom 166

sokhanemardom 167

sokhanemardom 168

sokhanemardom 169

sokhanemardom 170

sokhanemardom 171

sokhanemardom 172

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه