شنبه, 05 خرداد 1397 - Saturday, 26 May 2018

سخن مردم"نماینده مردم دشتستان به اتفاق مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر، بخشدار آبپخش، شهردار و شورای اسلامی این شهر ضمن بازدید از سالن ورزشی و زمین چمن ورزشگاه شهر آبخش با اعضاء و بازیکنان باشگاه ورزشی نخلستان این شهر دیدارکرد.

eeo_11.jpg
به گزارش سخن مردم" محمدباقر سعادت ضمن تقدیر از باشگاه نخلستان  آبخش بخاطر کسب قهرمانی مسابقات زیرگروه فوتبال دشتستان از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواست تا به وضعیت سالن ورزشی و زمین چمن ورزشگاه شهر آبپخش رسیدگی و مشکلات این اماکن در اسرع وقت رفع شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان در این باره گفت: تا به امروز نماینده ای را ندیده ام که به این اندازه به ورزش توجه داشته باشد و به صورت مستمر پیگیر مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان خود به ویژه  پیگیر مطالبات ورزشکاران در بخش ها و باشگاه های کوچک باشد.
وی با توجه به خواست نماینده مردم دشتستان در این زمینه قول مساعد داد که مشکلات زمین چمن و سالن ورزشی شهر آبپخش در اسرع وقت حل شود.
بهروزیان فرد قول مساعد داد که عملیات تعویض کفپوش سالن ورزشی تا پایان همین هفته و همچنین بازسازی و ترمیم چمن ورزشگاه شهر آبپخش نیز در صورت رفع مشکل آب آن طی چند روز آتی حداکثر ظرف دو هفته آینده آغاز شود.

روابط عمومی دفتر نماینده مردم دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما