شنبه, 16 اسفند 1399 - Saturday, 06 March 2021

سخن مردم" سازمان بسیج ورزشکاران استان بوشهر ضمن ابراز تأسف و انزجار شدید از اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس و نورانی پیامبر اعظم (ص) با صدور بیانیه‌ای توهین به پیامبر اسلام (ص) را توهین به همه ادیان و انبیاء الهی دانست.

sokhanemardom 962

به گزارش سخن مردم" متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بزرگترین وجه رسالت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، هدایت و راهنمایی مردم به سوی نجات و رستگاری است و این موضوع، شاه بیت وظایف تمام انبیاء الهی بود که رسول الله الاعظم (ص) با تمام وجود این مأموریت را به ثمر رساند.

در عصر حاضر که بشریت، نیاز خود به هدایت‌گری آسمانی را بیش از پیش حس می‌کند و روز به روز در حال گرویدن به مکتب نورانی اسلام است افراد فرومایه و کوردل برای مبارزه و مخاصمه، راه مبتذل و خارج از حیطه منزلت انسانی یعنی تمسخر را در پیش گرفته اند که توهین‌های سخیف و مکرر نشریه‌ای در فرانسه، نمونه‌ای از جاهلیت مدرن، انحطاط فکری و اخلاقی عصر حاضر است.

سیاست کینه‌توزانه و خصمانه اسلام‌ستیزی که توسط صهیونیسم بین‌الملل و استکبار جهانی هدایت می‌شود به یقین با طراحی عوامل خودفروخته رسانه‌ای و در اندیشکده‌ها و سازمان‌های صهیونیستی آمریکا و برخی دولت‌های اروپایی طرح‌ریزی‌شده و برای اجرا به مزدوران جنایت‌کار که در لباس روشنفکری یا رسانه‌ای و با اسم برخورداری از آزادی بیان در دنیای دروغین و متمدن غربی جولان می‌دهند به اجرا گذارده می‌شود.

آن چه باعث شده اینان چنین وقیحانه و عریان به مقابله با دین مبین اسلام بپردازند ترسی عیان از اسلام ناب محمدی است.

ما ورزشکاران بسیجی استان بوشهر ابراز تأسف و انزجار شدید خود از اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس و نورانی پیامبر اعظم (ص) را اعلام می‌داریم و اعتقاد داریم که توهین به حضرت رسول الله (ص)، توهین به همه ادیان و انبیاء الهی است و این اهانت را به شدت محکوم می‌کنیم.

سازمان بسیج ورزشکاران استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه