سه شنبه, 01 بهمن 1398 - Tuesday, 21 January 2020

سخن مردم " تب برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در جای جای کشور و استان بوشهر مثل همیشه داغ بود، در همین راستا در روستای زیارت نیز مسابقات فوتسال جام فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

گزارش: محمد رضا ایمان دوست

50

 

به گزارش سخن مردم " این دوره از مسابقات با شرکت ۸ تیم در قالب دو گروه برگزار گردیده و پس از برگزاری بازی ها در ۶ شب دو تیم شهید گرگین برازجان و یاران حامد آب پخش در فینال مسابقات رو در روی یکدیگر قرار گرفته و تیم آب پخش با نتیجه ۴ بر ۱ به عنوان قهرمانی مسابقات دست یافت.

از آن‌جایی که امسال شاهد برگزاری مسابقات فوتسال دهه فجر در شهر برازجان نبودیم، می‌توانستیم تیم های برازجانی را در مسابقاتی که در شهرها و روستاهای اطراف برگزار می شد نظاره کنیم در همین رابطه در مسابقات جام فجر زیارت شاهد سه تیم برازجانی بودیم.

تیم های حاضر در این دوره از مسابقات تیم های شهید خزایی زیارت، پاس زیارت، وحدت زیارت، دهیاری زیارت، شهید تنگستانی برازجان (سرپرست پویان نظام زاده)، شهید گرگین (شهدای گمنام) برازجان، غدیر برازجان و یاران حامد آب پخش بودند.

در پایان این دوره از مسابقات که ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ برگزار شد، بازیکن امیر احمدی از شهید خزایی زیارت با ۱۱ گل زده آقای گل مسابقات لقب گرفت و همچنین بازیکن سید علی موسوی از تیم یاران حامد آبپخش به عنوان بهترین بازیکن این دوره از مسابقات انتخاب شد.

51

52

53

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

watermark 1

عضویت در خبر نامه