جمعه, 28 دی 1397 - Friday, 18 January 2019

سخن مردم"معاون نظارت و ارزشیابی مکتبی عقیدتی و سیاسی ناجا در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان بیان کرد: حفظ نظم و امنیت به منزله دفاع از حریت و آزادی سرزمین ایران اسلامی است

به گزارش سخن مردم" حجت الاسلام و المسلمین "حیدری" در ديدار امروز خود با کارکنان فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: امروز در جنگ نرم کسی موفق است که بتواند نیروها و تجهیزات خود را مستحکم کند.

وی گفت: اگر امروز در بعضی مسایل گرفتار واژگان غربزده هستیم به دلیل این است که مسیر را اشتباه رفتیم به وظایف خود درست عمل نکردیم.

معاون نظارت و ارزشیابی مکتبی عقیدتی و سیاسی ناجا با بیان اینکه کارهای دانش بنیان پربازده ترین کارهاست بیان داشت: اولین کالای که امروز به آن خیانت می شود فکر ایرانی است زیرا تفکر ایرانی هم یک کالا است.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال این است که فساد را رواج دهد و اگر این اتفاق بیفتد ما دیگر نمی توانیم مقاومت کنیم گفت: اگر به اعتقاد هایمان راسخ و پایبند باشیم آن وقت خانواده های ما نیز مثل رزمندگان اسلام آماده خواهند بود.

حجت الاسلام و المسلمین"حیدری" گفت: اگر به همان اندازه که ما در حوزه نظامی و امنیتی به تکلیفمان عمل کرده ایم، دیگران هم عمل می کردند امروز مشکلات کشور برطرف شده بود.

معاون نظارت و ارزشیابی مکتبی عقیدتی و سیاسی ناجا با اشاره به اینکه مبارزه با کالای قاچاق وظیفه نیروی انتظامی است تاکید کرد: باید دقت کنیم که در خرید، کالای ایرانی انتخاب شود و همچنین استفاده از آن به درستی باشد.

وی با تاکید بر اینکه هر آنچه که در حکومت اسلامی خلاف ارزشها صورت پذیرد منکر است خاطر نشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر نقش مهمی در اصلاح رفتار ها خواهد داشت. پايگاه خبري پليس،

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه