پنج شنبه, 30 خرداد 1398 - Thursday, 20 June 2019

سخن مردم"معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با تجلیل ازنرگس حاجی زاده عضو برگزیده بخش ۹۰ ثانیه ای بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی بر همکاری نهادهای دولتی با کانون پرورش فکری در پیشبرد فعالیت های فرهنگی تاکید کرد.
به گزارش سخن مردم"به نقل ازروابط عمومی استانداری بوشهر، در مراسمی  از نرگس حاجی زاده عضو فعال مرکز فرهنگی هنری برازجان و برگزیده بخش ۹۰ ثانیه ای جشنواره قصه گویی توسط مجید خورشیدی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری و با حضور زهره عالی نسب مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و همچنین مدیران کل امور اجتماعی،بانوان و روابط عمومی استانداری بوشهر تقدیر شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در این مراسم  ضمن تبریک به مناسبت موفقیت قصه گوی نوجوان بوشهری،حمایت همه دستگاه های اجرایی و دولتی از فعالیت های فرهنگی کانون به ویژه قصه گویی را بسیار مهم و ضروری دانست و تأکید کرد:قصه گویی در فرهنگ ایرانیان با دارا بودن پشتوانه های قوی و محکمی که در ادبیات فارسی و همچنین سوره ها و قصص قرآنی در ادبیات دینی دارد؛از ظرفیت بسیار خوب و مناسبی برای تربیت و انتقال پیام های سازنده به کودکان و نوجوانان برخوردار است.
مجید خورشیدی با توجه به توانمندی های بالای قصه گویان بوشهری و پیشینه موفق آن ها در مهم ترین رویداد فرهنگی کانون پرورش فکری نسبت به ارتقا این فعالیت فرهنگی و بهره مندی های بیشتر از این رشته در انتقال فرهنگ صحیح به کودکان و نوجوانان ابراز امیدواری کرد.
عالی نسب مدیرکل کانون استان:ضمن ابرازخرسندي ازنگاه معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر به مقوله فرهنگ و تربيت و اهتمام ايشان و مجموعه استانداري به موفقيت نوجوان كانوني درجشنواره بين المللی به تشريح فعاليتهاي فرهنگي كانون وحضور اعضا كودك ونوجوان در كارگاه هاي مختلف آن پرداخت. .
لازم به ذکر است:این نشست صمیمانه در دفتر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با حضور والدین نرگس حاجی زاده ، مدیرکل امور اجتماعی ، روابط عمومی و امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر برگزار و با لوح تقدیر و هدیه از این نوجوان تقدیر شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه