جمعه, 28 دی 1397 - Friday, 18 January 2019

سخن مردم"رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر گفت: در سال گذشته با تشکیل 10 هزار پرونده، اقدام به پرداخت 357 میلیارد تومان تسهیلات کرده ایم.

lh2_2.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه، عبدالرحیم دشمن‌زیاری در آیین تکریم و معارفه روسای شعبه بانک مهر اقتصاد شعبه عسلویه اظهار داشت: در سال گذشته با تشکیل 10 هزار پرونده، اقدام به پرداخت 357 میلیارد تومان تسهیلات خرد و کلان کرده ایم که در سطح استان بوشهر و در بین تمامی شعب بانک های مختلف کم‌نظیر بوده است.

وی افزود: از این میزان تسهیلات، 45 میلیارد تومان در شعبه عسلویه پرداخت شده که در رونق کسب و کار با پایه اشتغال تاثیرگذار بوده است.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر جزء 10 استان برتر کشور است که دارای سه شعبه درجه یک می‌باشد که در شهرهای بوشهر، جم و عسلویه قرار دارد.

دشمن‌زیاری بیان کرد: شعبه عسلویه استان بوشهر در طی دو سال گذشته به عنوان 20 شعبه اول کشور با کسب دومین ستاره طلایی حائز رتبه برتر شده که نشان‌دهنده موفقیت این شعبه در عرصه ملی است.

وی عنوان کرد: رشد چشمگیر مشتریان این بانک در طی هشت سال گذشته به دلیل سرعت ارائه خدمات در کنار جلب اعتماد عمومی است که به عنوان یک سرمایه مناسب در نزد مدیران موسسه از جایگاه مناسبی برخوردار است.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر یادآور شد: بر اساس استراتژی‌های در نظر گرفته شده سعی ما این است که فضای مدیریتی در عرصه شعب بانک را به گونه ای تنظیم کنیم که شاهد فرسایش نیروی انسانی نباشیم و بتوانیم حداکثر بازدهی را در تغییرات داشته باشیم.

دشمن‌زیاری ادامه داد: امروز در حالی محیط کاری روسای دو شعبه درجه یک استان در شهرهای عسلویه و جم جابجا می‌شود که هر دو از روسای موفق موسسه در سطح استان هستند.

در این آیین با تقدیر از خدمات دو ساله مصطفی یزدان پناه در شعبه عسلویه، حمید سروش رئیس شعبه جم جایگزین وی شد و یزدان پناه نیز از فردا به عنوان رئیس جدید شعبه جم فعالیتش آغاز می‌شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه