دوشنبه, 01 مرداد 1397 - Monday, 23 July 2018

سخن مردم"عبدالرحیم دشمن زیاری –رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر به همراه جمعی از مدیران ستادی بانک با سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر دیدار و گفتگو کردند

 yh88_02.jpg

بوشهر-سهیلا کرم پورنیا خبرنگار سخن مردم" : عبدالرحیم دشمن زیاری – رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در این دیدارکه به مناسبت آغاز سال جدید صورت گرفت،ضمن تبریک سال جدید، گزارشی از عملکرد بانک در سال 96 ارائه کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی افزود: این بانک با تمام توان و تلاش مضاعف سعی در پرداخت تسهیلات با رویکرد افزایش تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال در استان نموده است.

دشمن زیاری در ادامه سخنانش از افزایش پرداخت تسهیلات در سال 96 خبر داد و بیان کرد: در سال گذشته 10 هزار فقره تسهیلات در استان به بسیجیان واقشارمختلف مردم پرداخت شده است.

سردار رزمجو - فرمانده سپاه امام صادق (ع) در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و خداقوت به پرسنل بانک مهر اقتصاد گفت:وابستگی زیادی بین بانک مهر اقتصاد استان و نهادهای ارزشی بسیج و سپاه وجود دارد، مدیران و کارمندان بانک مهر اقتصاد استان با داشتن روحیه ولایتمداری و خدمت به بسیجیان، فعالیت‌های مثبت و سازنده‌ای در عرصه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی دارند.

وی مشتری مداری را از شاخص های بارز بانک مهر اقتصاد برشمرد و اذعان داشت: مشتری مداری و همبستگی میان کارکنان بانک همواره از شاخصه های متمایز کننده آن بوده که موجب پیشبرد هر چه بهتر اهداف سازمانی و ارتقای سطح کیفی بانک شده است.

سردار رزمجو خاطرنشان کرد: تلاش و فعالیت بانک مهر اقتصاد در سال های گذشته در شبکه بانکی کشور ثابت کرده این بانک گره گشای بسیاری از مشکلات مردم بوده و در راه کمک به مردم جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما