سه شنبه, 30 مرداد 1397 - Tuesday, 21 August 2018

سخن مردم"سرپرست کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ایران با اشاره به تحصیل اتباع افاغنه در مداس گفت: نخستین مدرسه پسرانه با مشارکت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در بوشهر ساخته شد.

xfa_128.jpg

به گزارش سخن مردم"، ایرینا کوریناک در آئین افتتاح دبیرستان پسرانه 12کلاسه شهید مجید بشکوه بوشهر با قدردانی از توجه مسئولان جمهوری اسلامی ایران در ساخت این مدرسه اظهار داشت: این مدرسه با همکاری کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، مسئولان استان بوشهر و سایر ارگان‌ها در مدت کوتاهی ساخته شده که از خدمات آنان قدردانی می‌شود.
وی، با بیان اینکه این نخستین مدرسه پسرانه است که با مشارکت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ایران ساخته می‌شود گفت: اطمینان دارم دانش‌آموزان افاغنه از این فضا استفاده  و با کسب معلومات به جامعه خود خدمت کنند.
سرپرست کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ایران با قدردانی از حمایت رهبر انقلاب اسلامی در تحصیل دانش‌آموزان افاغنه بیان کرد: فرمان رهبر انقلاب اسلامی در فراهم شدن علم‌آموزی افاغنه در مدارس ایران قابل تقدیر و قدردانی است.
کوریناک با بیان اینکه فرمان رهبر انقلاب اسلامی جایگاه مهمی در پناهندگان افاغنه دارد افزود: بسیار دل گرم کننده است که پناهندگان افغانی در کنار ایرانیان تحصیل می‌کنند.
وی، با بیان اینکه اجرای فرمان رهبر انقلاب ایران از سوی وزارت آموزش و پرورش ایران جایگاه خاصی در آموزش پناهندگان افغانی دارد تصریح کرد:کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در کنار سایر سازمانها و ارگانهای دولتی ایران برای دسترسی و روان سازی شرایط تحصیل کوکان افغانی تلاش می‌کند.اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما