سه شنبه, 30 مرداد 1397 - Tuesday, 21 August 2018

سخن مردم"وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیئت همراه صبح امروز در بدو ورود به بوشهر ، برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای بهشت صادق بوشهر حضور یافته و با آرمان‌های آنان تجدید میثاق کردند.

<# REAL_FILENAME #>

 

به گزارش سخن مردم"، سید عباس صالحی برای آشنایی با زیرساخت‌ها و مشکلات و موانع فرهنگی هنری استان به مدت ٢ روز در بوشهر حضور یافته است.

افتتاح پروژه عمرانی و اقتصادی، نشست با استاندار و نمایندگان مجلس، حضور در مصلی و سخنرانی پیش ز خطبه های نمازجمعه، دیدار با خانواده شهیدان و افتتاح سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از دیگر برنامه های امروز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این استان به شمار می آید

صالحی: برنامه های فرهنگی و هنری استانهادر قالب تفاهم نامه با استانداران ترسیم می شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سفرهای استانی برنامه های فرهنگی و هنری سه ساله استانها در قالب امضای تفاهم نامه با استانداران پایه گذاری و ترسیم می شود.

سید عباس صالحی در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در سفر دو روزه به استان بوشهر نیز برنامه های متعددی پیش بینی شده است اما آنچه که در این سفر برای ما مهم است پایه ریزی برنامه سه ساله فرهنگی و هنری این استان است.

وی با تبریک ایام الله دهه فجر یادآورشد: برای استان بوشهر موافقت نامه ای از قبل با استانداری تنظیم شده است که شنبه شب امضا خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارداشت: پایه تفاهم نامه یادشده افتتاح و تکمیل برخی طرح های فرهنگی و هنری در مدت سه سال است.

صالحی بدون اشاره به شمار طرح هایی که همزمان با دهه فجر در بخش فرهنگ و هنر افتتاح می شود گفت: تعداد قابل توجهی طرح فرهنگی در کشور افتتاح خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر سهم حوزه فرهنگ و هنر دربودجه ١٣٩٧ نیز گفت: باتوجه به اینکه هنوز بودجه در مجلس به اتمام نرسیده نمی توان در این زمینه اظهار نظر قطعی کرد.روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما