سه شنبه, 30 مرداد 1397 - Tuesday, 21 August 2018

سخن مردم"معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از اعلام جدول زمان بندی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر خبر داد.

اعلام برنامه زمان بندی اکران فیلم‌های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در استان بوشهر

به گزارش سخن مردم به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، آنیتا مظفری بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از سوی کارگروه این جشنواره برنامه اکران فیلم های سینمایی که از دبیرخانه به بوشهر معرفی شدند، اعلام شد.

وی اظهار داشت: این جشنواره در سینمای شهید آوینی شهر بوشهر با اجرای ١٥ فیلم، که ٥ فیلم ویژه کودکان و نوجوانان است، برگزار می گردد. امسال با حضور کارگردان ها و بازیگران فیلم های معرفی شده به استان ها می باشد.

مظفری در ادامه از برگزاری این جشنواره در ٤ سانس خبر داد و عنوان کرد: فیلم های سانس اول در شیفت صبح سینما ساعت ١٠ با فیلم های فیلشاه، دزد و پری، دنیای کیف ها، قهرمانان کوچک و شکلاتی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می گردد.

وی همچنین افزود: فیلم های بمب، چهار راه استانبول، ماهورا، به وقت شام، جاده قدیم، خجالت نکش، مغزهای کوچک زنگ زده، دارکوب، امیر و سوء تفاهم در شیفت بعدازظهر و سانس دوم ساعت ١٨ و سانس سوم و چهارم ساعت های ٢٠ و ٢٢ شب طبق جدول منتشر شده به روی صحنه می روند.

وی با اشاره به اینکه بلیت های این جشنواره در بوشهر با تخفیف ٢٠ درصدی عرضه می گردد، خاطرنشان کرد: فیلم های شیفت صبح به صورت رایگان اکران می شوند.

لازم به توضیح است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید بلیت‌ و اجرای فیلم ها سی و ششمین جشنواره فیلم فجر می‌توانند با شماره تلفن ٣٣٣٢٨٠٧٥ واحد امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تماس حاصل نمایند.

سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از ١٣ تا ٢٢ بهمن ماه سال جاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سینما شهید آوینی شهر بوشهر گشایش می یابد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما