دوشنبه, 01 مرداد 1397 - Monday, 23 July 2018

سخن مردم"معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی تا اردیبهشت ماه سال آینده در هفته سلامت ۱۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی در استان بوشهر افتتاح می‌شود.

به گزارش سخن مردم"محمد حسن باستی صبح امروز در نشست بررسی پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر با اشاره به برنامه‌های حوزه سلامت در استان بوشهر اظهار داشت: با سیاست‌های دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت، شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در بخش سلامت کشور هستیم و به تبع آن در استان بوشهر هم تحولات خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در سفرهای وزیر بهداشت به استان بوشهر چندین طرح عمرانی طی چند سال اخیر به بهره‌برداری رسید تصریح کرد: آغاز عملیات اجرایی اورژانس هسته‌ای، بیمارستان قلب دو پروژه مهمی است که با همکاری وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی در بوشهر در حال اجراست.

وی با بیان اینکه امسال اعتبار خوبی برای ساخت بیمارستان 160 تختخوابی بوشهر در نظر گرفته شده است، گفت: به منظور تسریع در تکمیل ساخت اورژانس هسته‌ای و بیمارستان قلب بوشهر، اعتباری از محل اعتبارات استانی اختصاص می‌یابد.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به طرح توسعه بیمارستان اهرم بیان کرد: برای تکمیل طرح توسعه بیمارستان اهرم 4 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

باستی با بیان اینکه تکمیل طرح‌های در دست ساخت بیمارستان دیر و اجرای بیمارستان جدید 17 شهریور برازجان نیازمند اعتبار است، اظهار داشت: بر اساس اعلام مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فاز نخست دانشکده پزشکی بوشهر تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

بیمارستان

وی از انعقاد تفاهم نامه بین وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی و استانداری بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه 176 پروژه بهداشتی و درمانی در استان اجرا شود و بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی تا اردیبهشت ماه سال آینده در هفته سلامت 100 پروژه از 176 پروژه یاد شده افتتاح می‌شود.

باستی بیان کرد: برخی از این پروژه‌ها شامل 68 خانه بهداشت، 20 پایگاه سلامت، 19 مرکز جامع خدمات سلامت و دیگر طرح‌ها است.

تسنیم

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما