چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردمفرمانده تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق(ع) استان بوشهر در جشن میلاد علی اکبر(ع) و روزجوان و سرباز گفت: تقوا و تهذیب نفس از ملزومات یک جوان انقلابی است.

sokhanemardom 2534

به گزارش سخن مردمسردار یداله کشاورز فرمانده تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) استان بوشهر به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان و سرباز گفت:: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و هدایت‌ها و تاکیدات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) نگاه به سرباز کاملا عوض شد تا جایی که ازسرباز و سربازی به عنوان یک خدمت مقدس و نوعی فداکاری برای کشور عزیزمان یاد می‌شود.

کشاورز افزود: امروز سربازان عزیز از مقام، منزلت و جایگاه اجتماعی خاصی در نیرو‌های مسلح و به خصوص در سپاه پاسداران برخوردارند و تاکید بر این است که محیط‌های سربازی باید محیطی سرشار از نشاط، شادابی، معنویت، برادری، صفا و صمیمیت باشد.

وی تصریح کرد: از جمله ویژگی بسیار مهم یک جوان حزب الهی و انقلابی این است که نسبت به تهذیب نفس و تقوای الهی خود بپردازد و مسئله تقوا و تهذیب نفس از مقدماتی‌ترین و در عین حال بنیادی‌ترین ملزومات یک جوان انقلابی است.

کشاورز افزود: جوان به عنوان یکی از مهمترین اقشار اجتماع باید سعی کند کلمه تقوا را در خود ایجاد کند و گرنه در آینده نخواهد توانست عنصر مفیدی برای جامعه اسلامی باشد.

در ادامه مراسم یکی از سرباز‌ها به مولودی خوانی و در پایان به مناسبت روز سرباز شرینی داده شد.

خبرگزاری بسیج از بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه