چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردم:رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر:آئین چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر ۱۱ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش سخن مردم"رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر با بیان اینکه از اول اسفند تاکنون تعداد کل حادثه دیدگان آئین چهارشنبه سوری در این استان ۱۷ نفر اعلام شده گفت: شمار مصدومان برگزاری آئین چهارشنبه‌سوری از روز گذشته تا صبح روز (چهارشنبه) نیز در این استان ۱۱ نفر است.

00 6fe8ea84

دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار داشت: ۴ مورد از سوختگی‌های ناشی از حوادث چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر درجه یک و ۶ نفر درجه ۲ و ۷ مصدوم نیز درجه دو و سه هستند.

وی بیان کرد: ۶ نفر از مصدومان حوادث ناشی از چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر بالای ۲۰ سال، زیر ۱۰ سال دو نفر و مابقی زیر ۲۰ سال گزارش شده است.

دکتر دادجو ادامه داد: بر اساس گزارش‌های رسیده یک نفر از مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر از ناحیه سر و گردن، یک نفر قفسه سینه و مابقی از ناحیه دست دچار مصدومیت شده‌اند.

رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر گفت: تعداد حادثه دیدگان چهارشنبه‌سوری امسال نسبت سال گذشته افزایش نشان می‌دهد.

وی اضافه کرد: بر اساس آمارها از اول اسفند تاکنون تعداد کل حادثه دیدگان ناشی از ترقه و مواد آتش‌زا در استان بوشهر ۱۷ نفر اعلام شده است که از این تعداد ۶ نفر بستری و ۱۱ نفر ترخیص شده‌اند.

دکتر دادجو یادآور شد: حوادث مربوط به چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر هیچ فوتی و یا قطع عضو در پی نداشته است.

رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر با بیان اینکه پارسال در آئین چهارشنبه‌سوری پنج نفر در استان بوشهر دچار حادثه شدند خاطرنشان کرد: امسال ۱۷ نفر در آئین چهارشنبه‌سوری حادثه دیدند که این آمار افزایش ۱۸۰ درصدی را نشان می‌دهد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه