سه شنبه, 06 خرداد 1399 - Monday, 25 May 2020

سخن مردم : به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات، ازمحمد جعفرپور مدیرروابط عمومی فرمانداری بوشهر تجلیل شد.

WhatsApp Image 2020 05 20 at 5.06.40 PM

به گزارش سخن مردم "عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در نشست مشترک شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها و شورای اطلاع‌رسانی استان که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، مدیران کل استانداری و مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد با اهدای لوح تقدیر از مدیران روابط عمومی های استان بوشهرتقدیرشد.

WhatsApp Image 2020 05 20 at 5.06.40 PM1

دراین نشست محمد جعفرپور"مسئول روابط عمومی فرمانداری بوشهر با تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی خدمت استاندار محترم و معاونین گرامی وهمچنین مدیرکل محترم روابط عمومی استانداری وهمکاران عزیز خودم در مجموعه استانداری و فرمانداری ها افزود: ضمن سپاس و قدردانی و تشکر ویژه از استاندار محترم به پاس توجه ویژه ایشان به حوزه روابط عمومی وهمچنین تشکر می کنم از مدیرکل محترم روابط عمومی استانداری که الحق والانصاف همدلی و همراهی خوبی را دراین حوزه ایجاد کردند.

جعفرپور

محمد جعفرپوردرادامه گفت:امروزه جلب رضایت عموم زمانی محقق می شود که بتوانیم در اسرع وقت و دقیق خدمات مهم در جهت پیشبرد اهداف آبادانی و پیشرفت اجتماعی بهداشتی و سیاسی را به همه مردم اطلاع رسانی کرد.

بازو محرک هر اداره برای پوشش خدمات مستمر به مردم شریفمان روابط عمومی است.

من بر خود لازم می دانم این روز را به همکارانم تبریک بگویم ، بی شک یکی از جنبه های رضایت عمومی اطلاع رسانی دقیق خدمات است.

وی درادامه ضمن تشکر تصریح نمود:جناب اقای استاندار ما و همکارانمان بی شک تمام توان خود را در جلوه بهتر و سریع تر خدمات دولت برای رضایت مردم بسیج کرده و خواهیم کرد

.سپاسگزارم از وقتی که در اختیارم قرار دادید با ارزوی سلامتی

WhatsApp Image 2020 05 20 at 5.06.39 PM

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

 عید سعید فطرsh1 1

عضویت در خبر نامه