پنج شنبه, 14 فروردين 1399 - Thursday, 02 April 2020

سخن مردم " مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پیامی عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۹ را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر به مناسبت عید نوروز

به گزارش سخن مردم " به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، متن پیام فاطمه کرمپور به شرح زیر است:

برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت و نسیم بهاری نوید سال نو را برایمان به ارمغان آورد.

فصل بهار از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است که می توان با تماشای آن راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست. بهار می‌آید تا باورمان شود که پایان هر سیاهی سپیدی و پایان هر زمستان سیاه بهاری خوش و رنگارنگ وجود دارد.

نوروز بزرگترین عید ایرانیان است که نسل به نسل از گذشتگان به فرزندان خود به ارث گذاشته اند و به عنوان شناسنامه ایرانیان، نماد پیوندگر افراد و اقوام ایرانی و ملت ایران یاد می شود.

اینجانب نخست ضمن قدردانی از زحمات تمامی کادر پزشکی و درمانی سراسر کشور برای تلاش شبانه روزی یکماهه اخیر در راستای سلامتی آحاد مردم، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به این قشر زحمتکش، مطبوعات و رسانه، اهالی فرهنگ و هنر، کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و هموطنان بویژه شهروندان استان بوشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند بزرگ سالی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت برای همگان آرزو می کنم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

 sh1 1

عضویت در خبر نامه