پنج شنبه, 14 فروردين 1399 - Thursday, 02 April 2020

سخن مردم : عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در پیامی، فرارسیدن سال 1399 با عنوان سال جهش تولید را به مردم استان بوشهر تبریک گفت.

11

به گزارش سخن مردم : به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، متن پیام استاندار بوشهر به مناسبت آغاز سال 1399 به شرح زیر است:

یامقلب القلوب و الابصار یامدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال.

مردم شریف و با فرهنگ استان بوشهر ، سال 1398، با تمام فراز و نشیب ها و تلخی و شیرینی های آن به پایان رسید و عندلیبان بهشکرانه بهار، نغمه نشاط و سرمستی سرداده و سال نو با پیشقراولی و طلایه داری نوروز، خرامان از راه رسیده است؛ آدمی را به اندیشهای ژرف در کار آفریدگار فرو می برد و به گفته سعدی شیرین سخن که.: برگ درختان سبز در نظر هوشیار/ هر ورقش دفتریست معرفتکردگار، معرفت افزا می گردد.

خداوند بزرگ را بخاطر همه نعمت هایش سپاس گفته و نوروز باستانی را با آرزوی بهروزی و پیروزی، صمیمانه به تک تک شما تبریکو شادباش می گویم.

در طلیعه این حالگردانی و اعتدال ربیعی از خالق هستی، بهاری نیکو را آرزو میکنیم. همانطور که نیک می دانید در سالی که گذشترخدادهای دشوار و دستاوردهای بزرگ را به دیده دیدیم و برخی را تحمل کردیم. آنچه در همه این پدیده ها و رخدادها زیبا بود،بردباری، شعور، ازخودگذشتگی، نیکوکاری ، نوعدوستی، تلاش مجاهدانه و گذر سرافرازانه از این گردنه های سخت بود.

ملت ایران همه این سختی ها را در حالی پشت سرگذاشت که سایه بی رحمانه ترین تحریمها و ظالمانه ترین تحدیدها و مخوف ترینتهدیدها بر سر و پیرامون خود داشت.

این روزها همه درگیر مبارزه ای نفس گیر با ویروس کرونا هستیم که تنها راه مقابله با آن رعایت اصول بهداشتی و «ماندن در خانه» برای قطع زنجیره سرایت این ویروس است. خادمان شما در استان تمام همت و تلاش خود را برای مقابله با این بیماری به کار گرفته اندتا هرچه زودتر با همکاری شما ولی نعمتان آن را شکست دهند.

پس نوروز امسال « در خانه می مانیم» و درکنار خانواده جشن می گیریم و مسافرت و دید و بازدیدها را به وقت دیگر می گذاریم.

هر روزتان نوروز؛ نوروزتان پیروز

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

 sh1 1

عضویت در خبر نامه