شنبه, 05 بهمن 1398 - Saturday, 25 January 2020

سخن مردم"نشست خبری سردار واعظی ،فرمانده انتظامی استان بوشهر با اصحاب رسانه به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس وتبریک هفته نیروی انتظامی بیان نمود:امروز عزت وپیروزی را که شاهدآن هستیم به پاس زحمات رزمندگان و شهدایی است که با تمام توان جنگیدند وباعث شداین پیروزی را به مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کنند.

22

فرخ قاسمیان به گزارش سخن مردم"سردار واعظی دراین نشست خبری با بیان اینکه از ابتدای سالجاری 72 فقره انواع جرائم اقتصادی با ارزش 158 میلیارد و 728 میلیون تومان کشف شده است اظهارداشت: از ابتدای امسال 7200 خودروی شوتی در استان توقیف شده که بی سابقه است.

وی، با بیان اینکه در بحث جرائم، استان بوشهر جزو استان‌های برتر در کشور است اظهارداشت:بطوریکه در 6 ماه گذشته،8 معاونت نیروی انتظامی استان رتبه های برتر را در سطح کشور کسب کرده اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر درخصوص کسب رتبه های برتر درکشور بیان نمود: کسب رتبه های برتر در صحت آمار، در آموزش و ، سلامت اداری، ، حوزه پژوهش، در مهارت عمومی کارکنان وظیفه و نیز در اطلاع‌رسانی توسط پلیس فتا  است.

444

سردار واعظی گفت:امسال حدود ۳۵ برنامه عمده با شعار "پلیس هوشمند، امین مردم" برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری برای هفته نیروی انتظامی در نظر گرفته شدهاست.

وی با بیان اینکه 35 برنامه در هفته نیروی انتظامی افزود :اولین برنامه درروز پنج شنبه با غبارروبی قبور مطهر شهداآغاز خواهدشد، پیاده‌روی خانوادگی، سخنرانی درخطبه های نمازجمعه شهرستانها وبرگزاری میز خدمت وپاسخگویی به مردم، برگزاری صبحگاه مشترک با حضور نیروهای مسلح استان ومسئولین سیاسی ومذهبی، وحضور کارشناسان پلیس در مدارس ،بازدید کارکنان از موزه مردم‌شناسی بوشهر، مانور موتورسیکلت‌ها، دیدار چهره به چهره با مردم، دیدار با خانواده شهدا، حضور پلیس فتا در مدارس، برگزاری نمایشگاه آسیب‌های اجتماعی، همایش تجلیل از نمونه‌های ترافیکی با حضور همیاران و فرهنگ یاران پلیس از برنامه‌هایی است که در هفته ناجا برگزارمی شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر درادامه گفت:باید قوانین ته لنجی و گمرکی به نحوی اصلاح شود که کالاها ثبت انبار شده و مشمول قاچاق نشده یا در استان مصرف شود، اما همه می دانیم که کالای ته لنجی اغلب برای خارج استان است و باعث شده تا حمل آن به خودروهای شوتی سپرده شود که حوادثی برای مردم و رانندگان آن در پی دارد.

با آغاز ماه مهر طرح پاکسازی محلات اطراف مدارس و تقویت گشت های انتظامی صورت گرفته که تاثیر بسیار خوبی داشته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهردرادامه خاطرنشان کرد:به زودی پلیس در گمرک بوشهر مستقر می شود و پس از آن نیز در گمرکات دیلم و گناوه پلیس استقرار می باید.

وی درخصوص زمان بهره برداری از کلانتری 11 برازجان نیز بیان نمود: تا دو سه ماه آینده کلانتری 11 این شهر را تکمیل می کنیم وان شاالله به بهره برداری خواهدرسید.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

watermark 1

عضویت در خبر نامه