پنج شنبه, 08 خرداد 1399 - Thursday, 28 May 2020

به گزارش سخن مردم" به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در آیین یاد شده اظهار داشت: ساختمان اداری مدیریت برق شهرستان تنگستان در فضایی به مساحت 737 مترمربع در 2 طبقه ظرف مدت 2.5 سال با 21 میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.

97a20f4c 62f0 4d98 a785 1bafffbd112b 20190828 100814

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: همزمان با چهارمین روز از هفته دولت ساختمان اداری مدیریت برق شهرستان تنگستان در آیینی با حضور شماری از مسئولان از جمله استاندار محترم جناب گراوند و فرماندار محترم شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در آیین یاد شده اظهار داشت: ساختمان اداری مدیریت برق شهرستان تنگستان در فضایی به مساحت 737 مترمربع در 2 طبقه ظرف مدت 2.5 سال با 21 میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.

وی بیان کرد: این شرکت برای هفته دولت امسال بهره برداری و عملیات اجرایی ۷۲۵ پروژه را آغاز کرده که در این هفته یکی پس از دیگری در شهرستان های استان افتتاح و بهره برداری از آنها محقق می شود.

مذکوری افزود: از مجموعه پروژه های یاد شده ۶۲۴ پروژه با اعتبار ۴۹۵ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال پروژه هایی هستندکه بهره برداری از آنها آغاز می شود و ۱۰۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷۳ میلیارد ریال پروژه هایی هستند که عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

وی ادامه داد: از جمله پروژه‌های شاخص افتتاحی می توان به ساختمان اداری مدیریت برق تنگستان با 21 میلیارد ریال اعتبار، ساماندهی و برق رسانی ایمن به محلات حومه شهر برازجان با ۳۴ میلیارد ریال اعتبار، برق رسانی به روستاهای بدون برق حسین آباد پناهی و حسین آباد چنیر از توابع شهرستان دشتستان با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار و تجهیز یک دستگاه مقره شویی جهت شستشوی تاسیسات برق به صورت خط گرم با ۱۳ میلیارد ریال اعتبار اشاره کرد.

مذکوری اضافه کرد: پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها در هفته دولت آغاز می شود شامل توسعه و بازسازی شبکه های توزیع نیروی برق در شهرستان های بوشهر، برازجان، تنگستان، جم، و عسلویه با ۱۷۳ میلیارد ریال اعتبار است که در مدت زمان ۸ ماه اجرا خواهند شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

sh1 1

عضویت در خبر نامه