جمعه, 01 آذر 1398 - Thursday, 21 November 2019

سخن مردم"مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: وضعیت برق مصرفی ۶ شهرستان این استان در وضعیت های قرمز و زرد قرار گرفت.

به گزارش سخن مردم به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر،  اردشیر مذکوری با قدردانی از شهروندان محترم استان ، در ارتباط با آخرین وضعیت برق مصرفی شهرستان های استان بوشهر اظهار داشت: وضعیت برق مصرفی شهرستان‌های دشتستان کنگان، جم، گناوه و محدوده منطقه سه شهرستان بوشهر شامل شهرهای چغادک و عالیشهر و روستاهای حومه قرمز (پرمصرف) شده و شهرستان های دیر، دشتی، گناوه و  نیز در وضعیت زرد (مصرف رو به افزایش) قرار گرفتند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: وضعیت برق مصرفی ۶ شهرستان این استان در وضعیت های قرمز و زرد قرار گرفت.
 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر،  اردشیر مذکوری با قدردانی از شهروندان محترم استان ، در ارتباط با آخرین وضعیت برق مصرفی شهرستان های استان بوشهر اظهار داشت: وضعیت برق مصرفی شهرستان‌های دشتستان کنگان، جم، گناوه و محدوده منطقه سه شهرستان بوشهر شامل شهرهای چغادک و عالیشهر و روستاهای حومه قرمز (پرمصرف) شده و شهرستان های دیر، دشتی، گناوه و  نیز در وضعیت زرد (مصرف رو به افزایش) قرار گرفتند.
وی بیان کرد: براساس اخرین ارزیابی شهرستان های بوشهر، تنگستان، دیلم و عسلویه نیز از لحاظ برق مصرفی در محدوده وضعیت سبز قرار گرفتند.
مذکوری ادامه داد: در ارتباط با شهرستان های خارج از وضعیف قرمز و زرد برق مصرفی از مشترکان فهیم هم استانی انتظار است با درک وضعیت موجود نهایت تلاش خود را برای مصرف بهینه برق بکار گیرند.
وی یادآور شد: مصرف بهینه به معنی محدودیت در مصرف نبوده بلکه رعایت راهکارهایی است که منجر به کاهش مصرف و افزایش میزان پایداری برق می شود.
وی افزود: در این زمینه نگه داشتن دمای کولر روی 24 درجه و استفاده نکردن از وسایل پرمصرف در ساعت پیک بار (12 تا 17) باید به صورت جد در دستور کار مشترکان محترم قرار گیرد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه