جمعه, 01 آذر 1398 - Thursday, 21 November 2019

سخن مردم : رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر از پذیرش آثار هنرمندان بوشهری در بخش های مختلف بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر خبر داد.

769205 orig

به گزارش سخن مردم :  به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، جهانشیر یاراحمدی با اعلام این خبر افزود: هیئت بازبین جشنواره پس از ارزیابی در ٢ بخش نظر خود اعلام نمودند که آثار هنرمندان بوشهری در این مرحله دیده می شوند.

وی اظهار داشت: نمایشنامه "آخرین دکل از اولین پادگان جنگ" نوشته علی نبی پور و کارگردانی الهام چنانی از جزیره خارگ تنها اثر راه یافته از بوشهر به مرحله بازبینی متون بخش نمایش‌های کوتاه این جشنواره می باشد.

یاراحمدی بیان کرد: علاوه بر این اثر، نمایشنامه "سرهنگ، جاده، مسلسل" نوشته حسین زارعی نویسنده هم استانی نیز در مرحله بازبینی متون بخش نمایش‌های کوتاه پذیرفته شده که توسط علیرضا اسدی از مشهد کارگردانی خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین اثر "شب سوم" به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا محمدی‌نژاد از شهر گناوه استان بوشهر و "ناگفته‌های پدرم از سال‌های ۸۸ تا ۹۴" به نویسندگی عبدالرضا محمدی‌نژاد و کارگردانی علی معرفت از شهر گناوه استان بوشهر در مرحله بازبینی نمایش‌های محیطی و میدانی قرار دارند.

لازم به توضیح است بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در چهار بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای، مسابقه نمایش‌های کوتاه، مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایش‌های میدانی و محیطی به دبیری حمیدرضا آذرنگ آبان ماه سال جاری در منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه