دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Monday, 26 August 2019

سخن مردم"مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: زنان نقش مهم و حیاتی در جامعه و خانواده دارند.

به گزارش سخن مردم به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور ظهر امروز در اولین نشست علمی و مشورتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در سال جاری بیان داشت: نقش و جایگاه زنان در امر تعلیم و تربیت و تحکیم بنیان خانواده قابل توصیف نیست.

وی اظهار داشت: زنان امروزه در بیشتر حوزه های جامعه فعالیت دارند که این نشان از عزم جدی و توانایی آنها دارد.

کرمپور تصریح کرد: زنان در عرصه های مختلف اجتماعی نمونه بارز توانایی و قدرت هستند که می تواند مردانی با ایمان و با تقوا در دامان خود پرورش دهند.

وی در ادامه صحبت های خود به زنان بی سرپرست اشاره کرد و افزود: شرایط اشتغال، توانمندسازی و مهارت آموزی از راه های تاثیرگذار در این راستا است که باید مسئولین به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر یادآور شد: ارتقاء جایگاه زنان بی سرپرست یکی از اولویت های مهم در جامعه است که باید از سوی دستگاه ها در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه مسئولین علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده دستگاه خود، به بیان نقطه نظرات در ارتباط با موضوع نشست پرداختند.

گفتنی است در این نشست مقرر شد در یکی از نشست های شورای فرهنگ عمومی نیمه اول سال جاری به موضوع زنان و ارتقاء جایگاه زنان بی سرپرست در جامعه پرداخته شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه