جمعه, 01 آذر 1398 - Thursday, 21 November 2019

سخن مردم"پانزدهمین جلسه کارگروه اطلاع رسانی رزمایش پرتویی در سالن جلسات صداو سیمای مرکز بوشهر برگزار شد.

به گزارش سخن مردم"مدیرکل صداو سیمای مرکز بوشهر با اشاره به آمادگی کامل و استفاده از همه ظرفیت ها در بخش های مختلف این مرکز برای اطلاع رسانی رزمایش پرتوی خلیج فارس گفت : همه معاونت ها ی این مرکز شامل صدا، سیما ، خبر و فضای مجازی با برنامه ریزی های دقیق از چند روز گذشته برای اطلاع رسانی و انعکاس اخبار این رزمایش بسیج شده اند  .

سید حسین ناظر افزود : 4 برنامه یکساعته زنده با حضور از مسوولان برگزاری رزمایش پرتوی برای مخاطبان شبکه استانی بوشهرتدارک دیده شده است که در که در این شبها پخش می گردد .

وی افزود : همچنین زیرنویس هایی برای آگاهی مردم از روند اجرای این رزمایش و اهمیت برگزاری آن از دو روز پیش آماده و از شبکه استان پخش می شود .

مدیرکل صداو سیمای مرکز بوشهر با اشاره به اجرای مانور پرتویی خلیج فارس در 12 اردیبهشت گفت : همکارانم درمعاونت صدا و همچنین رادیو نما با پوشش مناسب این رزمایش و آگاهی رسانی پیش از اجرای آن ، مردم را برای مواجهه با این نوع رزمایش ها آماده می کنند .

سید حسین ناظر اظهار داشت :  در معاونت خبر هم از روز شنبه با ورود سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور به بوشهر با اطلاع رسانی از هدف این سفر و سپس جلساتی که با این منظور در دو روز گذشته برگزار شده است ؛ مردم استان را با مطالب و اولویت بندیهای این رزمایش آشنا می کنند .

وی گفت این اطلاع رسانی تا روز برگزاری و حین اجرای مانور ادامه خواهد داشت .

دکتر اسماعیلی معاون فرهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور با قدردانی از اطلاع رسانی بموقع و همه جانبه کارگروه اطلاع رسانی رزمایش پرتوی خلیج فارس گفت : با آموزش بهنگام مردم در خصوص حوادث احتمالی ؛ ضریب آسیب پذیری مردم کاهش خواهد یافت و بسیاری هنوز اهمیت اجرای این مانور و نحوه مقابله احتمالی با حوادث احتمالی را نمی دانند که امیدواریم در چند روز باقیمانده تا اجرای رزمایش بیش از پیش بتوانیم آمادگی عمومی را در این زمینه افزایش دهیم .

رزمایش پرتوی پدافند غیرعامل خلیج فارس پنجشنبه 12 اردیبهشت از ساعت 9 تا 16 در بوشهر برگزار خواهد شد

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه