چهارشنبه, 07 اسفند 1398 - Wednesday, 26 February 2020

سخن مردم : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری بوشهر با اشاره به برگزاری چهارمین اجلاس استانی نماز در بوشهر گفت: این اجلاس با عنوان شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز۱۴ اردیبهشت برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در نشست اعضای چهارمین اجلاس استانی نماز با امام جمعه بوشهر با بیان اینکه بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز سال گذشته با شکوه خاصی برگزار شد اظهار داشت: بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار و بر لزوم ترویج نماز با همه شیوه‌های اثرگذار تاکید شد.

معاون استاندار بوشهربا اشاره به ارسال آثار فاخر در چهارمین اجلاس استانی بوشهر تصریح کرد: چهارمین اجلاس استانی نماز با عنوان شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز14 اردیبهشت در بوشهر برگزار می‌شود.

وی از ارسال آثار به اجلاس چهارم نماز در استان بوشهر خبر داد و افزود: برای برپایی چهارمین اجلاس استانی نماز بوشهر کمیته‌های تخصصی سه‌گانه علمی، فرهنگی تبلیغی، علمی و پشتیبانی تشکیل شده است.

جانشین شورای اقامه نماز استان بوشهر با بیان اینکه اجلاس سراسری نماز با عنوان شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: در این اجلاس ضمن تجلیل از آثار برتر از دستگاه‌های برتر اجرایی استان بوشهر در امر ترویج فرهنگ فریضه الهی نماز تجلیل می‌شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

unnamed1

عضویت در خبر نامه