چهارشنبه, 01 خرداد 1398 - Wednesday, 22 May 2019

سخن مردم"نشست خبری دکتر سید نورالدین امیری شهردار بوشهر با اصحاب رسانه به مناسبت هفته نکوداشت روزبوشهر درسالن اجتماعات شهرداری بوشهر برگزار شد.

فرخ قاسمیان"به گزارش سخن مردم"این نشست با حضورسید نورالدین امیری شهردار، محمدصادق سعیدی رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، خانم طاهره شمشیری و اکبر توسلی رئیس و نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای محترم اسلامی شهر بوشهربرگزار شد.

index

شهردار بوشهردر این نشست ضمن خوش آمدگویی به خبرنگاران درتشریح برنامه های روز بوشهر بیان نمود: برنامه های نکوداشت یازدهمین هفته روز بوشهر از 11 الی 18 اسفند ماه با برنامه‌های متنوعی در حوزه های مختلف از جمله فرهنگی،اجتماعی، هنری، و...برگزار می‌شود.

ایشان با بیان اینکه روز بوشهر محدود به مردم این شهر نیست ، تصریح نمود: برنامه های این هفته بر مبنای ارتباط فرا استانی است و هر برنامه به عنوان سفیر بوشهر عمل میکند

وی درادامه با اشاره به اینکه خانواده های شهدا اسوه ی صبرواستقامت هستند،امسال دربرنامه های روز بوشهر نشان لیاقت به خانواده های شهدا اهدامی شود .

شهردار بوشهر گفت:با توجه به اینکه موسیقی محلی بوشهر مورد بی توجهی قرار گرفته است، تلاش ها بر این است که در هفته بوشهر توجه ویژه ای به این برنامه ها شود .

محمدصادق سعیدی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با بیان اینکه 18 اسفند سالروز تاسیس مدرسه تاریخی سعادت به عنوان روز بوشهر نامگذاری شده است اظهارداشت: ما می توانیم با برنامه های مختلفی که دراین روز برگزار می کنیم ،که مردم هرسال درچنین ماهی منتظر برنامه های متنوع روز بوشهرباشند.

اکبر توسلی عضو شورا و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی بوشهر،درادامه گفت: روز بوشهر متعلق به یک گروه و جناح خاص نیست ،همه جناح ها وگروهها و دستگاه های اجرایی با همکاری و همیاری همدیگر وهمچنین اجرای برنامه های ویژه ای برای کودکان اهمیت و درک این روز را به آنها نشان دهیم.

طاهره شمشیری عضو و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) بوشهرافزود: این برنامه ها حاصل تلاش دو ماهه سازمان فرهنگی و کمیسیون فرهنگی شورای شهر و تلفیقی از ایده ها یی است که بعد از فراخوان انجام شده است .وشاید نواقصاتی داشته باشد که ما از اتنقادات استقبال می کنیم.

عضو و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی تصریح نمود:تمامی برنامه ها با بودجه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندر بوشهر است و بر خلاف انتظار ، سایر دستگاه ها هیچ حمایت و همکاری نداشته اند.

وی با بیان اینکه کل هزینه روز بوشهر به اندازه ی سنگفرش یک خیابان کوچک هم نیست، بیان کرد: مبلغ اختصاص یافته به روز بوشهر در مقایسه با هزینه های جاری شهرداری و آسفالت و سنگفرش معابر ، بسیار ناچیز است .

طاهره شمشیری با بیان اینکه شهردار بوشهر دیدگاهی فرهنگی دارداظهارداشت:ایشان همواره در برنامه‌های فرهنگی پیش‌قدم است.

وی هدف از برگزاری برنامه های هفته بوشهر را نشان دادن فرهنگ و اقتدار این شهر عنوان کرد و گفت: مردم بوشهر در این روز باید به شهر خود افتخار کنند و بتوانند فرهنگ شهر خود را در سطح بین الملل ارتقاء دهند

وی درپایان گفت:امیدوارم برنامه های امسال درخورمردم عزیز بوشهرونام عزیز بوشهرو پایتخت فرهنگی بوشهرباشد.

3884 orig

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه