پنج شنبه, 30 خرداد 1398 - Thursday, 20 June 2019

سخن مردم " معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: تسهیلات اشتغال به طرح‌های آب‌شیرین‌کن در روستاهای بوشهر ارائه شود.

zarifarro

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در نشست کارگروه کمیته تخصصی اشتغال استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر جزو استان‌های برتر در تخصیص اعتبارات اشتغال روستایی بوده است.

وی در مورد سقف پرداخت تسهیلات نیز بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته سقف پرداخت تسهیلات اشتغال به شش میلیارد رسیده است و با پیگیری‌های صورت گرفته امیدواریم تا سقف ۱۰ میلیارد افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر اضافه کرد: یکی از نیازهای استان بوشهر ایجاد آب‌شیرین‌کن است که تلاش داریم تا تسهیلات به این رسته اختصاص یابد که کمک خوبی برای رفع نیاز استان و توسعه اشتغال است.

وی با اشاره به حضور مستمر استاندار بوشهر در مناطق روستایی استان بوشهر خاطرنشان کرد: برخی رسته‌ها جزو رسته‌های مصوب نبود و تلاش شد تا تسهیلات در این زمینه ارائه شود.

زرین‌فر با اشاره به اینکه استان بوشهر ظرفیت خوبی در تولید انرژی خورشیدی دارد، تصریح کرد: انتظار می‌رود تسهیلات لازم به این بخش نیز اختصاص یابد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه