یکشنبه, 04 فروردين 1398 - Sunday, 24 March 2019

e188063 photo 2018 10 07 22 24 08

سخن مردم " معاون عمرانی استاندار بوشهر در بازدید از پروژه‌های عمرانی روستایی و عشایری شهرستان دشتی گفت: بی‌برنامگی و تعلل در تکمیل پروژه‌های عمرانی از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.

به گزارش سخن مردم به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار بوشهر امروز 15 مهرماه به مناسبت روز روستا و عشایر با همراهی مدیران کل ستادی حوزه عمرانی و اجرایی از مناطق عشایری و روستایی شهرستان دشتی بازدید کرد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر در بازدید از سد قیزقلعه شهرستان دشتی خطاب به پیمانکار پروژه اظهار داشت: تحت هر شرایطی با توجه به کمبود آب کشاورزی، این سد باید قبل از بهمن ماه سال جاری با کیفیت استاندارد و عالی آماده بهره‌برداری باشد.

وی ابراز داشت: دستورات لازم برای تامین اعتبارات مورد نیاز صادر شده و به فضل خدا با افزایش شیفت کاری و نظارت مداوم شاهد تکمیل آن در کمترین زمان ممکن باشیم.

ستوده یادآور شد: بی‌برنامگی و تعلل در تکمیل پروژه‌های عمرانی از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست و مدیران باید شبانه‌روزی پای کار باشند و به مردم خدمت کنند.

معاون عمرانی استاندار بوشهر همچنین از کارخانه سیمان مند دشتی نیز بازدید کرد و افزود: این پروژه و سد قیزقلعه با حضور یکی از اعضای محترم دولت مورد بهره‌برداری رسمی قرار خواهند گرفت.

ستوده همچین از روستای گردشگری فقیه حسنان دشتی نیز بازدید کرد و گفت: زمینی مناسب در اختیار دهیار خلاق و کارآفرین این روستا قرار داده می‌شود تا صنعت بوم‌گردی در این روستا بیش از پیش گسترش یابد.

وی بیان کرد: توسعه گردشگری روستایی از برنامه‌های مهم حوزه گردشگری استان است و امیدواریم با تلاش جمعی بتوانیم به اهداف مورد نظر برسیم.

معاون عمرانی استاندار بوشهر در بخش پایانی سفر به شهرستان دشتی نشستی با مدیران حوزه آب این شهرستان برگزار کرد و مسایل و مشکلات آب شرب و کشاورزی این شهرستان در مناطق شهری و روستایی مورد بررسی قرار گرفت.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه