پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 - Thursday, 25 April 2019

سخن مردم"امام جمعه شهرستان دیر در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر مطرح کرد:بانک مهر سرآمد اجرای بانکداری اسلامی است،اقدامات فرهنگی واجتماعی بانک مهرشایسته تقدیر است

hkmx_33.jpg

بوشهر- سهیلا کرمپورنیا به گزارش سخن مردم" : نشست صمیمانه عبدالرحیم دشمن زیاری رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد - به همراه معاونان و مدیران خود با حجت الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه شهرستان دیر برگزارشد.

در این دیدار، عبدالرحیم دشمن زیاری رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، ضمن تبریک عید غدیر خم گزارشی از فعالیت های بانک در راستای پرداخت تسهیلات در سال جاری و اقدامات فرهنگی و اجتماعی بانک مهر ارئه کرد.

وی افزود: این بانک در راستای ترویج برنامه های فرهنگی، همایش بانکداری اسلامی برای نخستین بار در کشور در استان بوشهر با 120 ائمه جمعه و روحانیون استان به همت سپاه امام صادق و حوزه علمیه استان برگزار کرد.

دشمن زیاری انجام مسئولیت های اجتماعی را یکی دیگر از فعالیت های این بانک عنوان کرد و اذعان داشت: در همین زمینه بانک مهر اقتصاد بوشهر به این موضوع ورود کرده و در یک اقدام جهادی بخشی از هزینه های فرهنگی در زمینه چاپ سررسید تقویم سال جاری را به کاشت 180 هکتار نهال در زمین های استان خوزستان برای جلوگیری از پدیده شوم ریزه گردها که زندگی هم وطنانمان در این استان را دچار مشکل کرده اختصاص داد و امیدواریم دیگر مسئولان در این راستا گام های موثری بردارند.

در ادامه حجت الاسلام سیدعلی حسینی - امام جمعه شهرستان دیر، با تبریک عید غدیر و خوش آمدگویی به رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان و رئیس شعبه دیر و همه کارکنان بانک مهر اقتصاد،اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد یک بانک ارزشی است و با اعتمادی که مردم به این بانک دارند جایگاه مهمی در بین دیگر بانک های پیدا کرده است.

وی با بیان این که اقدامات فرهنگی و اجتماعی بانک مهر اقتصاد استان شایسته تقدیر است، گفت: خرسندیم که بانک علاوه بر فعالتیهای روزمره خود در سیستم بانکی به این چنین مواردی وارد شده و دغدغه مردم را یکی از مسئولیت های خود دانسته است.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که بانک مهر سرآمد اجرای بانکداری اسلامی در بین دیگر بانک های کشور است، بیان داشت: در سیستم بانک مهر اقتصاد تلاش شده در مسیری حرکت کند که از شئون دینی زوایه پیدا نکند و قوانین بانکداری اسلامی را در مجموعه کار خود اجرا کنند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه