پنج شنبه, 26 مهر 1397 - Thursday, 18 October 2018

سخن مردم"رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر در نشست با اصحاب رسانه :رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است .

<# REAL_FILENAME #>

به گزارش سخن مردم" دشمن زیاری رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر درابتدا ضمن سلام ودرود به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج ا تعالی فرجه شریف) وامام راحل (ره)و ارواح طیبه شهدا،وطول عمر توام باسلامتی وعزت برای مقتدایمان ، مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا خامنه ای (مدظله العالی)وبا بیان اینکه ما هر چه امروز امنیت وآسایش داریم مرهون خون پاک شهیدانی است که دراه انقلاب جان خودرا از دست دادند.

<# REAL_FILENAME #>

وی درادامه ضمن گرامیداشت سالروز شهید صارمی که این روز نیز به نام روز خبرنگارنامیده شده است روز خبرنگاررا تبریک گفت:وبیان نموداین روز فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند این روز را به شما دلاوران خستگی ناپذیر تبریک می گویم.

عبدالرحیم دشمن‌زیاری تصریح نمود:خبرنگاران همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست وبا مسئولیت، تعهدوامانتداری که دارند خبرنگاری را وظیفه خود می دانند درواقع وجدان بیدار جامعه هستند .

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد گفت:خبر اززمان خلقت حضرت آدم بوده است واولین خبری که منتشر شد از طرف خداوند بود ، که شیطان می خواست با مخلوقی به نام آدم انجام دهد واورا وادار به کار اشتباه کند  خداوند به آدم هشدار داد که فریب شیطان را بخوری از بهشت رانده خواهی شد واین هشداری بود از طرف خداوند به حضرت آدم داده شد پس خبر از خلقت آدم بوده است .

<# REAL_FILENAME #>

ایشان درادامه گفت:شما رسانه ها باید هوشیار باشید مبادا فریب دشمن بخورید وبا اخبار کذب باعث شوید فردا شرمنده خون شهیدان وجانبازان ویادگاران جنگ شویم امروز دشمنان انقلاب از هر طریقی فضای مجازی ،رسانه های مخالف نظام سعی می کنند خللی ایجاد کنند اما شما خبرنگاران با هوشیاری می توانید توطئه آنها را خنثی کنید وستونی محکم دربرابر آنها باشید.

وی بیان نمود:رسانه ها با ید تلاش کنند با قلم خود اخبار را سالم منتشر کنند تا خدایی ناخواسته با اخبار کذب باعث نشوند شخصیتی زیر سوال برود یا مشکل پیش آید .

رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است زیرا یک خبرنگار با نشان دادن مشکلات جامعه ومردم سخت ترین شرایط را تحمل می کند و از زندگی خود می زند وبه همین لحاظ است که بایدقدردان آن باشیم.

<# REAL_FILENAME #>

مدیریت بانک درادامه به تاریخچه ی بانک مهر اقتصاد پرداخت وبیان داشتند.بانک مهر اقتصاد درسال 1372 شروع فعالیت کرد با عنوان موسسه قرض الحسنه بسیجیان که با هدیه مقام معظم رهبری وبا هدف ایجاد زمینه های مساعد جهت رشد اقتصادی جامعه وآحاد ملت شروع بکار کرد ودر سال ١٣٧٩ بدلیل رشد و توسعه موسسه ،از موسسه قرض الحسنه به موسسه مالی و اعتباری مهر پیشنهادداده شد به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بدین ترتیب موسسه از سال ١٣٨١ موسسه مالی و اعتباری مهر اقتصاد ارتقاءیافت.

بانک مهر اقتصاد یک سازمان ارزشی است و همکاران مابا منشور اخلاقی خودشان همواره سعی کرده اند هیچ چیزرا کم نگذارند ودر ارائه خدمت به همشهریان وهم استانیهای عزیز پیشتاز باشند وبهترین خدمات را ارائه دهند که از این عزیزان هم تشکر می کنم.

<# REAL_FILENAME #>

مدیریت بانک مهرگفت: من هم روزی خبرنگار بودم درسال 1361 اخبار شهرستان را برای چاپ می فرستادم و چاپ می شدتا اینکه درسال 63 حدود 15 نفر خبرنگار نمونه انتخاب شدند که من هم یکی از آنها بودم خواستم بگویم که من هم از شما هستم وکار خبرنگاری را ارج می نهم وبرای همه شما دراین عرصه آرزوی موفقیت دارم.

در پایان این نشست صمیمانه رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهردر روز خبرنگار ازرسانه هایی که دراطلاع رسانی اخبار بانک مهر همکاری داشتند تجلیل کرد.

<# REAL_FILENAME #>

گزارشگر ،خبرنگار،عکاس:ابوالفضل قاسمی

 

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما