پنج شنبه, 26 مهر 1397 - Thursday, 18 October 2018

سخن مردم:عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر درنشست صمیمی با خبرنگاران ورسانه های مکتوب ومجازی گفت: کار شما تاجایی ارزشمند است که قرآن کریم می فرماید : ن والقلم وما یسطرون یعنی قسم به قلم وآن چیزی که نوشته می شود جایگاه رسانه وارزش نوشتن است.

 a386_img_3101.jpg2w13_img_3007.jpg

به گزارش سخن مردم"ایشان درابتدا گفت:گرامی می داریم روز خبرنگارو صمیمانه تبریک می گویم به همه فرهیختگان عرصه رسانه وگرامی می داریم یاد ونام همه شهدا به ویژه شهید رسانه شهید صارمی که این روز بنام ایشان نامگذاری شده است .

ایشان از خبرنگاران ورسانه ها بابت کارها وزحماتی که به جهت معرفی وتوسعه وپیشرفت استان کشیده اند تشکرکرد.

وی بیان داشت:رسانه ها هدفشان توسعه همه جانبه استان است ودرجهت توسعه استان ممکن است نقدهایی باشد که ماپذیرای نقدها وپیشنهادهای سازنده شما هستیم.

استاندار بوشهر با بیان اینکه رسالت اصحاب رسانه واقعیت‌ها، آگاهی بخشی، امید و کمک به توسعه وپیشرفت است اظهار داشتند:رسانه ها بعنوان واسط بین جامعه ودستگاه های اداری واجرایی یک رسالت سنگین رابرعهده دارند که بتوانند واقعیتهاومشکلات را بیان کنندومسئولین استان وظیفه دارند جوابگوی خبرنگاران باشند

حوزه رسانه با همه سختی هایی که دارد همیشه نو است چرا مسائل ومشکلاتی که شما با آن سروکاردارید همیشه تازه هستندبه همین خاطر درحوزه رسانه معمولا کهنگی وجود ندارد و شما هروز آنها را باروش های مختلف بیان می کنید.

استاندار بوشهر با بیان اینکه مطبوعات رکن چهارم دموکراسی گفت: اگر جامعه ای بخواهد توسعه پیدا کند رشد وبالنده باشد نیاز به مطبوعات وخبرنگاران دارد که بتوانند مسائل ومشکلات جامعه را بیان کنند ومسئولین هم باید استقبال کنند چه بسا همین نقدها ازروی دلسوزی باشد.

http://uupload.ir/files/6wc1_img_3075.jpg

ایشان خطاب به خبرنگاران گفت: کار شما تاجایی ارزشمند است که خداوند درقرآن کریم می فرماید : ن والقلم وما یسطرون یعنی قسم به قلم وآن چیزی که نوشته می شود جایگاه رسانه وارزش نوشتن است وسعی شود امید درجامعه شکوفا شود.

خبرنگاری کار سختی است چون ممکن است شما با مشکلاتی روبرو شوید یک خبرنگار رسالت دارد کم وکاستی ها و واقعیت ها را بیان کند اما باید رسانه ها مراقبت کنند سعی کنند واقعیتها را بنویسند ومسائل اخلاقی را رعایت کنند چون بین خود ومخاطب فاصله ایجاد می کنند.

استاندار بوشهر همچنین با اشاره به تلاش برای حل مشکلات آب و برق استان، گفت: از آنجایی که حل مشکل آب و برق استان از دغدغه های خبرنگاران بود، این موضوع به صورت ویژه توسط استان پیگیر ی شد و تمام امکانات را به کار گرفتیم تا بخشی از مشکلات حل شود

گراوند تصریح نمود: مشکل برق استان جز با مدیریت ارشد استان حل نشده است، درخصوص قطعی برق جدولی توزیع شده بود که با صراحت جلوی قطعی دوباره برق را در استان گرفتم و با پیگیری هایی که شخصا با وزیر و معاونین داشته ام توانستیم مشکل قطعی برق را حل نمائیم.

در این نشست خبرنگاران مشکلات خودرابیان کردندودرپایان ار رسانه ها تقدیر بعمل آمد.

rhxw_img_3016.jpgcqv9_img_3066.jpgf4ur_img_3061.jpgayg4_img_3056.jpgfeez_img_3043.jpgtdcd_img_3006.jpg25e4_img_3111.jpg

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما