پنج شنبه, 14 اسفند 1399 - Thursday, 04 March 2021

سخن مردم" کم کم به شب یلدا که دراز ترین شب سال است نزدیک می شویم که در سال های گذشته وضعیت بهداشتی مناسب بود خانواده های ایرانی دور هم جمع می شدند.

sokhanemardom 2135

حبیب قاسمی

به گزارش سخن مردم" با طی شدن روزهای پایانی آذر ماه به شب یلدا نزدیک می شویم که دراز ترین شب سال است و در سال های گذشته که وضعیت بهداشتی مناسب بود خانواده های ایرانی دور هم جمع می شدند و ساعاتی را در کنار هم سپری می کردند ولی امسال بر اثر شیوع بیماری منحوس کرونا وضعیت را باید تغییر بدهیم.

در هفته اخیر وضعیت چهار شهرستان استان بوشهر از زرد به نارنجی تبدیل شده که پیام آن رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی و در خانه ماندن است.

اگر می خواهیم وضعیت شهرستان دشتستان از نارنجی به قرمز تبدیل نشود باید شب یلدا در خانه بمانیم و از شرکت در اجتماعات خودداری کنیم.

یکی از اقداماتی که همه باید انجام دهند فرهنگ سازی این نکته است که همه خانواده ها با رعایت این مهم شب یلدای امسال را در خانه بمانند و از مهمانی رفتن و مهمان پذیرفتن صرف نظر نمایند قطعا اگر شب یلدا را با در خانه ماندن سپری نمودیم نتیجه اش این است که وضعیت شهرستان از نارنجی به زرد خواهد رسید ولی اگر چنین نباشد به طرف قرمز خواهد رفت.

قطعا مردم با فرهنگ و بزرگوار دشتستان با رعایت پروتکل های بهداشتی و در خانه ماندن هم به سلامتی خود و خانواده و جامعه کمک خواهند نمود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه