دوشنبه, 05 آبان 1399 - Monday, 26 October 2020

سخن مردم :ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر نمود .

 بیانیه

به گزارش سخن مردم دراین بیانیه آمده است :روز قدس امسال با نام و یاد علمدار آزادی سرافراز حاج قاسم سلیمانی پیوند خورده است

روز قدس روز حیات اسلام است. امام خمینی (ره)

ازنخستین سال هایی که صهیونیست‌ها به سرزمین فلسطین هجوم آورده‌اند، املاک و اموال مسلمانان را تصاحب نمودند و هزاران نفر را به خاک و خون کشیده و از سرزمین مادری خود آواره کردند تا تشکیل دولت غاصب صهیونیستی در بیش از نیم قرن پیش، شاهد جنگ ها و تجاوزات ظالمانه بسیاری از این رژیم جعلی و غدد سرطانی با همراهی شیطان بزرگ بوده ایم که هر کدام برگ ننگینی از انواع بد اخلاقی ها و قانون شکنی های تاریخ شوم رژیم غاصب صهیونیستی را رقم زده است.

بنیانگذار کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی در سال ۱۳۵۸ آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس و روز حیات اسلام بر تارک تاریخ به یادگار گذاشت تا ملت‌های آزاده و مسلمانان جهان از ظلم و ستمی که اسرائیل غاصب با حمایت آمریکایی جنایتکار بر ملت مظلوم فلسطین اشغالی روا می دارند ،غافل نمانند .

اکنون که سال‌ها از سخنان پیامبر گونه امام امت رحمت (ره)می‌گذرد شاهد جهانی‌شدن یوم الله قدس هستیم به نحوی که مرزها را درنوردیده و در اعماق دل و جان ملت‌های آزاد اندیش دنیا نفوذ کرده است.

روز قدس امسال با نام و یاد علمدار آزادی سردار سرافراز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پیوند خورده است.

هرچند درپی محدودیت های ناشی از ویروس کرونا امسال راهپیمایی سراسری نخواهیم داشت لیکن به حول و قوه الهی ،ملت قدرشناس و شهید پرور دشتستان بزرگ به ویژه بسیجیان ز و با بصیرت، ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر، بیعت مجدد و آمادگی خود را برای تحقق فرامین و رهنمودهای حکیمانه مقتدای عظیم ‌الشأن امت اسلامی حضرت امام خامنه ای حفظه الله در روز قدس اعلام می‌داریم.

به امید اینکه آحاد مردم به ویژه جوانان مومن انقلابی با حضور و فعالیت در فضای مجازی پیام روز قدس را رساتر و باشکوه تر از گذشته به گوش جهانیان برسانند و این روز بزرگ را گرامی بدارند .انشاالله

روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوادالائمه علیه السلام شهرستان دشتستان

 

 .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه