سه شنبه, 04 آذر 1399 - Tuesday, 24 November 2020

سخن مردم"فرمانده انتظامی استان حادثه ناوچه کنارک و شهادت تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش را به ملت ایران و مردم استان بوشهر تسلیت گفت.

image 2020 5 13 8 19 24 352 aRx

 

به گزارش سخن مردم:متن پیام تسلیت سردار " خلیل واعظی " به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

حادثه غم انگیز ناوچه کنارک که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از نیروهای جان بر کف و دریادل نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران شد، قلب ملت را جریحه دار و دل ها را اندوهگین ساخت.

امنیت امروز مرزهایمان در جزیره بی ثباتی و درگیری ها و نا امنی هایی که پیرامون ماست، مرهون دریادلان نیروی دریایی ارتش، سپاه، مرزبانی و دریابانی نیروی انتظامی است که دست در دست هم از حریم خاکی و آبی ایران اسلامی دفاع و صیانت می کنند.

میهن، امروز وامدار "مردان بی ادعا و کیاندارانی" است که در دور افتاده ترین نقاط مرزهای آبی و خاکی وظیفه خود را انجام می دهند و پیش دستانه در راه افزایش امنیت با قلبی که دعاهای مردم ایران زمین به آن گرمی می بخشند، خدمت می کنند.

دستی به نشانه احترام بلند می کنیم و درود می فرستیم بر همه دریادلان نیروی دریایی که لباس رزم بر تن دارند و نشان مهربانی بر دل.

ملت قدرشناس ایران همواره از این غیورمردان فداکار خود که در راه تأمین امنیت و آرامش هموطنان شان از جان عزیز و خون پاک خود گذشتند با بزرگی و افتخار یاد خواهد کرد.

اینجانب شهادت عزیزانمان در این حادثه غمناک را به خانواده های گرامی و بزرگوارشان، ملت ایران به خصوص استان بوشهر تسلیت عرض می کنم، از خداوند متعال علو درجات و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در جوار رحمت پروردگار را خواستار و برای مجروحان نیز شفای عاجل را مسئلت دارم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر

سرتیپ دوم خلیل واعظی

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه