شنبه, 08 آذر 1399 - Saturday, 28 November 2020

سخن مردم"هرچه انقلاب اسلامی دارد از برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است . امام خمینی(ره)

به گزارش سخن مردم"رئیس واعضای شورای اسلامی شهربرازجان درپیامی دهه فجرراتبریک گفتند .

شورا

متن پیام بدین شرح است:

ایام الله دهه فجر در حالی با یاد شهدا و گرامیداشت خاطرات حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز می شود که ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و اقتدار قرار دارد و به نگینی در میان کشورهای جهان تبدیل شده است.

هم اکنون ایران اسلامی در مقطع خاصی از تاریخ و تحولات جهانی و منطقه ای قرار دارد و این موقعیت سرنوشت ساز باعث شده تا ایام الله دهه مبارک فجر امسال از اهمیت بسیاری برخوردار باشد و این مهم ایجاب می کند که واقعیت ها، ریشه ها و آثار گوناگون انقلاب در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بیش از گذشته تبیین شود تا بتوانیم با برنامه ریزی حساب شده ارکان انقلاب را تثبیت کنیم.

انقلاب اسلامی ایران که با مشت‌های گره کرده و گام‌های استوار به ثمر رسید "انفجار نوری بود" که تلالو آن امروز مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و در سرزمین‌های اسلامی موجب بیداری اسلامی شده است.

انقلاب اسلامی در عصری به بار نشست که فرهنگ "استعمار " و "استکبار" برتمام جهان سایه افکنده بود و امام خمینی (ره) با الگوگیری از روش و منش پیامبر و انبیاء این انقلاب را به ثمر رساند.

بی تردید ۲۲ بهمن ماه 98برگ زرین دیگری در اوراق تاریخ خواهد بود و نمایشی بی مثال از پاسداشت ارزش های دینی و ملی و مانوری با شکوه از اقتدار و همبستگی مردم ایران اسلامی رقم خواهد خورد.

لذا اعضای شورای اسلامی شهر برازجان فرارسیدن دهه ی مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر این مرز و بوم را به همه فجر ِآفرینان و مردم مومن شهر برازجان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم، و آرزوی عزت، سربلندی و موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه سلامتی وطول عمر مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای را از خداوند سبحان خواستاریم.

رئیس واعضای شورای اسلامی شهربرازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه