جمعه, 28 شهریور 1399 - Friday, 18 September 2020

سخن مردم"بانوی بی‌نظیر تاریخ که در طول عمر کوتاه اما پربرکتشان، تجلی روشن ایمان، اخلاص، عصمت، فداکاری، معرفت و عشق به مکتب رهایی‌بخش اسلام بوده و همچون ستونی محکم به عنوان تکیه‌گاه نستوه امامت شناخته شده است.

6شهردار

به گزارش سخن مردم"تاریخ اسلام و تشیع علوی، حوادث تلخ و شیرین فراوانی داشته که هرکدام کتاب قطوری از حکمت و معرفت انسانی و الهی را در خود دارد اما بدون تردید یکی از حزن‌انگیزترین وقایع تاریخ تشیع را باید واقعه‌ی تلخ شهادت مظومانه‌ی دختر گرامی رسول خدا حضرت فاطمه‌ی زهرا دانست.
بانوی بی‌نظیر تاریخ که در طول عمر کوتاه اما پربرکتشان، تجلی روشن ایمان، اخلاص، عصمت، فداکاری، معرفت و عشق به مکتب رهایی‌بخش اسلام بوده و همچون ستونی محکم به عنوان تکیه‌گاه نستوه امامت شناخته شده است.
سوم جمادی‌الثانی بنا به روایات قوی  پیروان مکتب متعالی شیعه، سالروز شهادت ام ابیها، صدیقه‌ی طاهره، دختر پیامبر و مادر امامت، همسر گرانقدر امیرالمومنین(ع) است. روزی که در فرهنگ ما شیعیان از جایگاهی والا برخوردار است.
اینجانب به نوبه‌ی خود این مناسبت مهم را به پیشگاه شما شهروندان شریف برازجانی و همه‌ی مردم مومن و خداجوی استان بوشهر تسلیت و تعزیت عرض نموده، آرزو میکنم همه‌ی ما توفیق شناخت این دُرّ گرانبهای بحر معرفت و ایمان را بیابیم.

محمدحسن محمدی

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه