پنج شنبه, 03 مهر 1399 - Thursday, 24 September 2020

سخن مردم" عصر دوشنبه هجدهم آذر ماه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر به همراه سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری از دفتر هفته نامه مردم جنوب بازدید به عمل آورد، ایشان ضمن تقدیر از زحمات هیئت تحریریه مردم جنوب برای این نشریه آرزوی موفقیت نمود .

IMG 2450

به گزارش سخن مردم" آقای دکترخورشیدی رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه دشتستان نقش دروازه استان رادارداظهارداشت:دشتستان توانسته فرزندان خوبی رادرخود بپروراند ویکی از شهرستان های مهم استان بوشهر است که دارای مردمی نجیب و شجاع و مهمان نواز است که بسیار مستعد و توانمند هستندوامیدواریم ازتمام ظرفیتها ها استفاده شود.

IMG 2451

ایشان تعداد ثبت نام کنندگان درچهار حوزه انتخابیه استان بوشهر برای مجلس را 195 نفر اعلام نمود که دردشتستان49نفر داوطلب ثبت نام نموده اند و به امید خدا انتخابات پر شوری خواهیم داشت.

IMG 2453

IMG 2473

وی بیان نمود: افزایش ۷۵درصدی ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر نشانه شور و شوق و عشق به سرنوشت میهن توسط هم استانی‌های بوشهری است که نوید رقم خوردن حضوری وصف ناپذیر خواهد داد وامیدواریم در این دوره، انتخاباتی موفق با حضور حداکثری مردم که رسانه‌ها زمینه آن را فراهم می‌کنند، داشته باشیم و تاکید نمودهدف ما این است که انتخاباتی سالم و قانونی با مشارکت بالا برگزار شود.

IMG 2465

حبیب قاسمی مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری سخن مردم ضمن تقدیر از جناب آقای دکتر خورشیدی و آقای خسرو دهقانی سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری وهیئت همراه ،هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری سخن مردم را دو رسانه فعال برشمرد و خواستار تعامل بیشتر ادارات با نشریات در استان شد.

ایشان دشتستان را یکی از شهرستان های بزرگ و با اهمیت استان بوشهر برشمرد و خواستار توجه بیشتر مسئولین به این شهرستان شد وی بیان نمود که هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری سخن مردم دو رسانه مردمی هستند و افتخار این دارد که تاکنون طبق قانون مطبوعات انجام وظیفه نموده و به رسالت مطبوعاتی های خود پرداخته است.

وی در گزارشی به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری از شناسایی بیش از چهارصد نفر نویسنده و مولف استان بوشهر خبر داد که آثار آنان جمع آوری شده و در کنار دفتر هفته نامه مردم جنوب به نمایش گذاشته شده است.

IMG 2480

IMG 2485

IMG 2487

IMG 2493

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه