شنبه, 08 آذر 1399 - Saturday, 28 November 2020

سخن مردم"شهردار برازجان در پیامی از حماسه‌سازان راهپیمایی بزرگ ولایت تشکرکرد.

6شهردار

به گزارش سخن مردم"دشتستان و مردمِ نابش را همگان به حسن شهرت، به ایمان، به ایثار، به میهمان‌نوازی، به شهامت و شجاعت و ولایتمداری و عشق اهل بیت عصمت و طهارت می‌شناسند.
اینها را تاریخ به خوبی گواهی می‌دهد.
جلوه‌های ایمان و اخلاص مردم نجیب دشتستان را به وفور میتوان در طول تاریخ دید و هر بار این بزرگمنشی چه زیبا تجدید می‌شود.
از این پس سه شنبه هفتم آبان‌ماه ۹۸ را نیز باید به همان جلوه‌های کم‌نظیر فرهنگ دینی و ملی مردم دشتستان افزود. روزی که یکی از کم‌نظیرترین جلوه‌های عشق و ارادت به خاندان پیامبر در دستهای بخشنده و قدمهای استوار این مردم بزرگوار به منصه ظهور رسید.
روزی که ده‌ها هزار انسان مومن و خداجو از شهر به شهر و روستا به روستای دشتستان بزرگ و حتی دیگر نقاط استان عزیزمان بوشهر دست به دست هم دادند تا به همگان ثابت کنند عشق به اهل بیت عصمت و طهارت در تار و پود زندگی این مردم ریشه دوانده و هرگز قابل تغییر نیست.
عشقی که نه زمان می‌شناسد و نه مکان.
سه‌شنبه هفتم آبانماه اهالی پاک طینت برازجان عزیز، مردمان نخل قامت دشتستان قهرمان‌پرور و هم استانیهای دریادلمان از نقاط مختلف استان سرفراز بوشهر حماسه‌ای کم‌نظیر آفریدید که زبان در بیانِ بزرگی و شکوهش ناتوان است.
راهپیمایی پرشکوه ولایت در روز شهادت امام هشتم شیعیان، مولای دلهای عاشقان، حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) جلوه‌ای شد برای نمایش ارادت خالصانه‌ی مردمان سرزمین نخل و آفتاب به خاندان پاک رسول خدا (ص).
اینجانب به عنوان خدمتگزار کوچک شما مردم شریف و شهیدپرور برازجان در برابر لطف بی‌حد خداوند سبحان سر به سجده میگذارم و مراتب سپاس خود را به پیشگاه شما بزرگواران تقدیم میدارم و همت بلندتان را میستایم.
حماسه‌ی حضورتان را نمیتوان در وصف و کلام گنجاند اما وظیفه‌ی خود میدانم مراتب سپاس و امتنانم را بابت شور و عشق الهی‌تان اعلام نمایم. آرزو میکنم همواره در سایه‌ی عشق اهل بیت علیهم السلام تندرست و سرافراز باشید.
جا دارد مراتب قدردانی و سپاس خود را از همه‌ی عزیزانی که در برگزاری این مراسم پرشکوه، برپایی ایستگاههای پذیرایی از عاشقان اهل بیت، حفظ نظم و امنیت مراسم و دیگر بخشهای ستادی و اجرایی راهپیمایی بزرگ ولایت تلاش کردند اعلام نمایم.
همکاران عزیزم در مجموعه‌ی بزرگ شهرداری برازجان به خصوص همکاران پرتلاش حوزه‌ی معاونت اجرایی که طی روزهای اخیر بصورت خستگی‌ناپذیر برای ارائه‌ی خدمتی شایسته همت کرده‌اید،
امام جمعه‌ی شهر برازجان،
فرمانداری شهرستان دشتستان، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر برازجان، فرماندهی و پرسنل سپاه، نیروهای انتظامی، اداره‌ی اطلاعات، شبکه بهداشت و درمان شهرستان، اداره محیط زیست دشتستان، فرماندهی و پرسنل راهنمایی و رانندگی و همه‌ی دستگاهها و نهادهای دولتی و غیر دولتی، هیئت‌های مذهبی، سازمانهای مردم نهاد، گروههای شهروندی و دیگر عزیزان که در این حماسه‌ی ماندگار، توفیق خدمت به مردم قهرمان دشتستان را یافته‌اید، خدا قوت و اجرتان با امام رئوف، حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا (ع).
امیدوارم همواره در پناه لطف بیکران حضرت حق، تندرست و پایدار باشید.

محمدحسن محمدی
 شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه