سه شنبه, 29 مهر 1399 - Tuesday, 20 October 2020

سخن مردم"شهردار برازجان درپیامی عید غدیر خم را تبریک گفت:

 

به گزارش سخن مردم"حالا در سالروز واقعه‌ی بزرگ و تاریخ‌ساز غدیر، مائیم و سر عشق و ارادتمان به آستان مولای متقیان و خاندان پاک نبی اکرم؛ ارادتی که نه یک عشق روزمره، بلکه عشقی بر پایه‌ی آگاهی و بینش عمیق الهی است.

شهردار

واقعه‌ی غدیر در ذی‌الحجه سال دهم هجری، نه یک واقعه‌ی تاریخی بلکه بزرگترین اتمام حجت خدا و رسولش با امتی است که پیشتر با پذیرش دعوت پیامبر عشق و مهربانی، راه رستگاری را برگزیده اند.

آن ساعتی که حضرت خاتم الانبیاء (ص) بانگ " من کنت مولاه فهذا علی مولاه " سر می‌دهد، به حق می‌توان فهمید که محمد ابن عبدالله (ص) در ادامه‌ی رسالت الهی‌اش، چراغی فرا راه امت اسلام می‌افروزد که هم کامل کننده‌ی رسالت اوست و هم تعیین تکلیفی است با امتی که ایمان به خداوند و عمل به آیات الهی را به عنوات تنها راه نجات خود و جامعه‌ی خویش برگزیده‌اند.

حالا در سالروز واقعه‌ی بزرگ و تاریخ‌ساز غدیر، مائیم و سر عشق و ارادتمان به آستان مولای متقیان و خاندان پاک نبی اکرم؛ ارادتی که نه یک عشق روزمره، بلکه عشقی بر پایه‌ی آگاهی و بینش عمیق الهی است.

اینجانب به نوبه‌ی خود عید بزرگ غدیر و ولایت امیرالمومنین علی (ع) را به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت قهرمان ایران، یکایک مردم شریف دشتستان و به‌خصوص شهروندان عزیز و مهربان برازجانی تبریک عرض نموده آرزو میکنم همواره در خط مولایمان علی (ع) و ‌سلاله‌ی پاک و مطهرش، در زمره‌ی مومنان دین خدا و رسولش باشیم.

محمدحسن محمدی

شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه