سه شنبه, 12 مرداد 1400 - Tuesday, 03 August 2021

سخن مردم: مهدی نیکنام رئیس شورای شهربرازجان به مناسبت روز جهانی قدس ودعوت از مردم برای حضور درراهپیمایی روز جهانی قدس پیامی صادر نمود.

به گزارش سخن مردم: متن پیامی رئیس شورا بدین شرح است:

1398 index

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شريف و فلسطين به شمار مي‏ رود؛ روزي که نه تنها ملت بيدار و آگاه ايران اسلامي، بلکه تمامي ملت‌هاي عدالت‌طلب، آزادانديش و آزادي‌خواه در اقصي نقاط جهان، باحضور در راهپيمايي اين روز، انزجار قلبي خود را نسبت به رفتارهاي ضد انساني و جنايات وحشیانه رژيم غاصب صهيونيسم عليه ملت مظلوم فلسطين، ابراز مي‌دارند.

روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می خواند و هر سال پر شور تر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت های گره کرده جنایات رژیم ددمنش و غاصب صهیونیستی را محکوم می کنند.

اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، مؤمن و روزه‌دار شهر برازجان دعوت می‌کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.

مهدی نیکنام

رییس شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه