چهارشنبه, 02 مهر 1399 - Wednesday, 23 September 2020

به گزراش پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم : متن پیام مهندس محمدی شهردار برازجان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباط و روابط عمومی به شرح زیر است:

4754854

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه، در عصر ارتباطات، یکایک افراد جامعه بصورت خواسته یا ناخواسته در معرض دسترسی سریع، شفاف و بی‌واسطه به اطلاعات و اخبار حوزه‌های مختلف قرار دارند. اطلاعاتی که عموما حاصل زحمات تلاشگرانی از جنس آگاهی‌بخشی به جامعه است. مردان و زنانی که آگاهی اذهان را رسالت خود قرار داده، سختیها و مصائب احتمالی فعالیت در جهت آگاهی بخشی و روشنگری جامعه را به جان می‌خرند. اگرچه ممکن است گاهی شاهد نشر اطلاعات دیگری هم باشیم. اطلاعاتی که ممکن است گاهی با خطا توام باشد و گاه ممکن است بصورت عمدی و برنامه‌ریزی شده با داده‌های غلطی همراه باشد که می تواند خبری ناصحیح را در سطح بزرگی به وسعت یک جامعه و یا حتی مردمان یک سرزمین در تمام نقاط جهان منتشر نموده و موجبات تشویش اذهان یک ملت را فراهم نماید.

اینجاست که می‌توان نقش آن دسته از انسانهای شریفی که تعهد و رسالت خود را به پای هیچ منفعت و منیتی ذبح نمیکنند و شرافتمندانه به پای رسالت خویش و وجدان بیدار خود ایستاده اند را از دیگرانی که از عرصه‌ی مقدس اطلاع‌رسانی به عنوان میدانی برای رسیدن به امیال و اغراض خود بهره میبرند بهتر شناخت.

و چه نیکوست جایگاه آن انسانهای شریفی که همواره “شرف” خود را قاضی نخست عملکرد خویش دانسته و بر آگاهی جامعه بر مبنای اطلاعات سره و صحیح همت می کنند.

حالا به ۲۷ اردیبهشت ماه رسیده ایم؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی. روز پاسداشت تلاشهای مردان و زنانی از همان جماعت شرافتمند که خود را وقف جامعه و بیداری جامعه کرده اند.

بجاست اگر به احترام این نیکمردان و شیرزنان، تمام قد ایستاده و کلاه از سر برداریم و خاضعانه این روز مهم و ارجمند را به این گرامیان تبریک بگوییم.

اینجانب به عنوان خدمتگزار کوچک مردم در شهرداری برازجان- این مناسبت فرخنده را به همکاران پرتلاش خودم در روابط عمومی شهرداری، همکاران روابط عمومی دیگر نهادها و دستگاهها و نیز همه‌ی تلاشگران عرصه‌ی ارتباطات تبریک و تهنیت گفته، عزتمندی و توفیق روز افزون همه‌ی عزیزان را از درگاه حضرت حق خواستارم.

محمدحسن محمدی- شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه