جمعه, 09 آبان 1399 - Friday, 30 October 2020

سخن مردم"در پیام رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان آمده است؛

در کشورجمهوری اسلامی ایران، هر ساله از اول تا هفتم اردیبهشت ماه را به عنوان هفته سلامت گرامی می دارند.

photo 2018 08 19 10 17 24

هفته سلامت فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم سلامت و سهم آن در تحقق توسعه پایدار،بر مشارکت مردم و همراهی مجموعه نهادهای حاکمیتی و اجرایی تاکید شود.

از طرفی این هفته فرصتی مناسب برای معرفی خدمات و دستاوردهای حوزه سلامت به مردم است تا آحاد جامعه از عملکرد این حوزه حساس و مهم آگاه شوند.

شعار امسال هفته سلامت،مراقبت های اولیه بهداشتی،راهی بسوی پوشش همگانی سلامت می باشد و این امر اهمیت پوشش همگانی سلامت برای همه مردم و بخصوص مناطق کمتر برخوردار را می رساند.

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در سال گذشته با اولویت قرار دادن خدمات رسانی به مناطق صعب العبور و کمتر توسعه یافته، اقدامات خوبی در این راستا انجام داد و انشالله در سالجاری نیز تلاش ما تداوم این روند است.

ارتقای سطح خدمات رسانی به مردم در حوزه سلامت با افزایش امکانات سخت افزاری و نرم افزاری از اهداف این شبکه در سال جدید است.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته سلامت، از تلاش های شبانه روزی و ایثارگونه همکاران خود در شبکه بهداشت و درمان شهرستان، اعم از کارکنان ستادی، بهداشتی و درمانی کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم در سال جدید نیز با توکل بر خدا و همت مضاعف در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم گام برداریم.

ماریا خویش دوست برازجانی

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

 

photo 2019 04 20 16 09 23

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه